Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Feng-šuej

22.3.2016 - 18:30 - 21:30

250Kč

Feng šuej je prastaré čínské umění o nastolení harmonie v daném prostředí a okolí, tak jako jím je v západních zemích geomantie. V podstatě jde o sladění člověka s prostředím, ve kterém právě pobývá. Jedná se tu o vyvážení všech prvků vašeho domu, bytu, kanceláře, studovny, chaty, pozemku a jakéhokoliv místa na Zemi, ve městech i v obcích, za účelem vyrovnaného a plně hodnotného života ve zdraví, ve vztazích, ale také v ziscích čili prosperitě. K dosažení těchto cílů slouží poznání školy kompasu, prostoru, pěti prvků, intuice, barev a školy času – školy létající hvězdy. Dalším stupněm je pak umění komunikovat s jemnými úrovněmi života, jimiž se zabývá spíš geomantie.

Přednáší Vladimír Jalč,  narozen roku 1956. Sám o sobě říká: „Esoterika a mnohé metafyzické obory mě zaujaly už ve věku 12ti let. Jsou jimi: vykládání karet, astrologie, numerologie, feng šuej a geomantie, hlubinná psychologie a alternativní medicína, su jok, ájurvéda, homeopatie aj. Pro vyvážení toho všeho se mimo jiné zajímám i o kvantovou terapii, mechaniku a fyziku, o posvátnou geometrii, projektivní geometrii, techniku zlatého řezu, aj.

Smyslem toho všeho je nalezení sebe sama a poznání vlastní parkety, kterou je potřeba nenapodobitelně ve svém životě zastávat. Výše uvedené obory a oblasti nás k tomu mají pouze dovést, ale pak se od nich musíme umět i oprostit. A tady teprve začíná vlastní jedinečná a individuální cesta životem pod takovými kvalitami jako je úcta ke všemu živému, trpělivost a pokora, ale také pochybnosti, které poslouží právě k tomu, abychom nezpychli, avšak na druhé straně nás nesmějí v této cestě vpřed zastavit.

Absolvoval jsem dva stupně výuky feng šuej u lektora, jenž studoval obor stavitelství a posléze si doplnil toto vzdělání u mistra umění feng šuej v Číně, u znalce této tradice se kterým je ve spojení stále. Skutečný mistr se učí neustále skrze praxi a poznání. K výuce jsem se odhodlal až po dalších dvou letech a nyní je tomu třináct let, co tento obor vyučuji i praktikuji se sobě vlastním originálním přístup.

Vladimír Jalč, mobilní tel.: 723 907 931 E.mail: vladimir.jalc@seznam.cz

Na 14.- 15. května připravujeme dvoudenní seminář o Feng- šuej…přihlášky na tel. 605 148 913

Podrobnosti

Datum:
22.3.2016
Čas:
18:30 - 21:30
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání