Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

FRANCOUZŠTINA pro NEJMENŠÍ (4- 10 let)

7.1.2019 - 15:45 - 16:45

1440Kč

Pro děti ve věku 4 – 10 let, semestr od ledna do června (2 okruhy).

 

Kurz je zaměřen na základy mluvené francouzštiny pro nejmenší děti.

Vzhledem k nízkému věku nejmladších členů neprobíráme psanou formu jazyka. Děti se hravou a zábavnou formou učí mluvenému projevu, praktickému používání jazyka a vyjádření základů Fj. Pro výuku používáme prvky výtvarné a dramatické výchovy, nejrůznější hry a pohybovou nauku tak, aby lekce byla vždy zábavná a děti si z ní odnesly mnoho poznatků. Aktivně se věnujeme i základům francouzské kultury (gastronomie, kultura, památky atd.) tak, aby děti dokázaly znalosti prakticky přiřadit k dané zemi.

 

Navazujeme na předchozí semestr. Hodinové lekce budou každé pondělí od 15:45 do 16:45 hod. V tomto měsíci se děti setkají 7., 14., 21. a 28. ledna

 

Kurzík se odvíjí v rytmu radosti, tance, hudby, tvořivosti a legrace. V průběhu celého roku se budeme potkávat s francouzštinou ve třech okruzích:

Říjen – prosinec: POHÁDKY + VÁNOČNÍ ZVYKY (proběhl)
Leden – březen: ZVÍŘÁTKA (nás čeká nyní)
Březen – červen: „AŽ BUDU VELKÝ“

Každý okruh zakončíme besídkou pro rodiče, divadýlkem a zpíváním.
Nebudeme se pouze učit cizí jazyk, budeme ho prožívat a používat  v běžných situacích (malování obrázků, hraní scének atd…)

Cena za jeden okruh, tzn. 12 lekcí je 1440 Kč (120 Kč / hod.) Platit se dá po okruzích. Můžete samozřejmě zaplatit i za celý semestr (oba okruhy) 2880Kč. Záloha 500 Kč před začátkem okruhu na č. účtu 1559323016 / 3030

POČET DĚTIČEK na kurzíku: maximálně sedm !

Děti si užijí mnoho legrace, vyrobí si spoustu věcí a poznají francouzštinu netradičně.

 

REZERVACE NUTNÁ na email lektorky: martina.olecka@centrum.cz

 

TIP pro rodiče: hodinku čekání na ratolesti si můžete zpříjemnit i Vy popovídáním, dobrou kávou a něčím „na zub“ v kavárně Staroměstská, která sídlí v čele naší budovy, případně nákupem na víkend v blízkém Igy Centru.

 

 

.Martina OleckáDěti provází: Bc. MARTINA OLECKÁ, email: martina.olecka@centrum.cz, která se francouzsky učila jak na školách, tak i v Bretani, kde žila a zažívala si tento jazyk umělců a básníků doslova na každém kroku.

Dnes je Martina maminkou pětiletého syna, miluje děti, tvořivost, pohyb a rozmanitost. Děti se s ní rozhodně nudit nebudou a vždy si odnesou nová slovíčka.

Podrobnosti

Datum:
7.1.2019
Čas:
15:45 - 16:45
Cena:
1440Kč
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.hvezdnedeti.webnode.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913