Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

GONGOVÁ LÁZEŇ

10.4.2023 - 18:00 - 19:30

300Kč

„Ochutnáte“ vibrace gongu a jeho léčivé účinky…

Nejdříve si zazpíváme několik manter (nebojte – zvládnou i „nezpěváci“), trošku protáhneme tělo, aby se otevřelo a poté se ponoříte na 45 minut do léčivých vibrací gongu a užijete si hluboký relaxační zážitek (vsedě nebo vleže)….Opravdu to stojí za to!

Gong je vynikající terapií pro všechny problémy spojené se stresem, při depresi, vyčerpání, pocity odpojení, osamělosti, zlosti, strachu a  odporu a všeho dalšího, čemu můžeme čelit, když jsme v nerovnováze.

Jeho posvátný zvuk léčí, omlazuje a transformuje. 

Na fyzické úrovni pomáhá uvolňovat stres a stimuluje imunitní systém. Odstraňuje napětí a bloky v těle, napomáhá lepšímu fungování hormonálního a nervového systému, zvyšuje pránu – naši vitální sílu a zlepšuje oběh. Vibrace gongu mají stejnou frekvenci jako buňky těla, takže se tělo může léčit samo.   

A na mentální a energetické úrovni čistí a a zklidňuje mysl. Doslova přetíná lineární myšlení (řešení problému na základě logiky) a čistí podvědomí. Tím odkrývá naši záři a autentické já. Pomáhá nám dostat se do meditativní mysli, která je moudrá, do bodu nula, nicoty,  ve kterém k nám teprve může přijít  naše vnitřní moudrosti.

.

Další informace, rezervace a zakoupení lekce anebo kurzu na https://www.kundalinijoga-cb.cz/gongova-lazen/
e-mail: hanka@kundalinijoga-cb.cz , tel. 723 093 761

Jsem TERA MANPREM KAUR (HANKA STŘEDULOVÁ), certifikovaná lektorka Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana, www.kundalinijoga-cb.cztel. 723 093 761

„Kundaliní jógu mě nepřestává udivovat tím, jak dokáže měnit životy. Není jen o tom, že vyladí systémy fyzického těla, ale je hlavně o hluboké transformaci, která umožňuje tvořit a manifestovat si realitu v souladu s tím, kým jsme. Kundaliní jógu praktikuji 9 let a všechno, co předávám, je výsledkem mých osobních zkušeností. Ze všech technik Kundaliní jógy jsou pro mě nejúžasnější mantry, proto si na mých lekcích, kromě fyzického pohybu, užijete vždy hodně zpěvu a hudby.“

Podrobnosti

Datum:
10.4.2023
Čas:
18:00 - 19:30
Cena:
300Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , https://www.kundalinijoga-cb.cz/gongova-lazen/

Pořadatel

Hanka Středulová

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913