Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

HUDEBNÍ LÁZEŇ aneb MOCNÁ SÍLA ZVUKU s Janou

23.1.2023 - 17:00 - 18:30

300Kč

S novým rokem se můžete těšit i na nový hudební prožitek – meditaci s hudbou a intuitivním zpěvem Jany Rajchmanové

 

 

Provází JANA RAJCHMANOVÁ

„Z vlastní zkušenosti vím, že síla zvuku je MOCná.“ 

Díky zvuku se můžete uvolnit, zapomenout na starosti všedního dne a to je jen začátek. Když se uvolníte a přestanou vám hlavou běhat myšlenky typu: musím ještě nakoupit, udělat s dětmi úkoly, co budu vařit o víkendu, musím do práce udělat to či ono,…

Ve chvíli, kdy se vám podaří úplně vypnout, můžete zaslechnout své tělo. Co vám říká? Kde to bolí? Jaké emoce cítí? Co mu chybí? Najednou tělo vnímáte, slyšíte, dáváte mu svou pozornost.

Na rozdíl od nás si buňky našeho těla pamatují opravdu vše (emoce, zlomený palec, zármutek ze ztráty nejlepšího přítele). Když dovolíme tělu, aby nám řeklo, co ho trápí, máme na půl vyhráno, víme s čím pracovat. Díky tomuto uvědomění se můžete posunout dál. Přijmout, odpustit a hlavně propustit vše, co už vám pro teď a tady nenáleží.

Někdy je těžké vystoupit ze své komfortní zóny (vlastní zkušenost), ale je-li člověk připraven a ochoten na sobě pracovat, mohou vyplavat na povrch i zranění z minulých životů na úrovni paměti buněk. Tím se nám naskytne příležitost s nimi pracovat, léčit je a transformovat.

Není se čeho obávat. Tělo si řekne, co v danou chvíli potřebuje. Někdy je to „jen“ odpočinek, jindy chce pracovat víc. Vše se děje v souladu s vámi, dle vaší připravenosti. Vždy záleží na člověku, kam si dovolí zajít. Jsem pouze průvodcem, který vás na té cestě doprovází.

Proč název Hudební lázeň? Slovo lázeň mám spojenou s něčím příjemným, s vodou, očistou, s pocitem klidu, uvolnění. V tu chvíli jsem jen já tady a teď

Krásný den

JaniR 

U Janiny si můžete dopřát také individuální hudební lázeň – stačí napsat mail a své tel. číslo – zavolá zpět…( Rajchmanova@seznam.cz )

Podrobnosti

Datum:
23.1.2023
Čas:
17:00 - 18:30
Cena:
300Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Jana Rajchmanová

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913