Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

IMUNITA, HRANICE, ŽIVOTNÍ ENERGIE

21.1.2019 - 18:45 - 20:45

250Kč

Na této přednášce si řekneme a v meditaci i prakticky předvedeme, jaké
faktory a nastavení v lidské psychice mají přímý vliv na tělesnou
imunitu. Povíme si též něco o tom, jaký má na imunitu vliv nastavení
vnímání hranic mezi lidmi a také jaká je nejčastější podoba pocitových
vzorců s hranicemi souvisejících. Spolu s tím si také ukážeme psychické
cvičení, které při pravidelném používání dokáže imunitu zlepšit.

 

Rejlková Míla

 

 

Lektorka: Ing. MILUŠE REJLKOVÁ, www.milarejlkova.cz, psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem. Mojí hlavní tématikou je práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci, řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti, a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků. Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.

Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat

 

Aktuální informace: 22. ledna se můžete k M. Rejlkové přihlásit na dvouhodinové INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE – volné jsou časy: 7:00, 9:00 a 11:00hod. Více informací na tel.605 148 913 REZERVACE PŘEDEM!

Podrobnosti

Datum:
21.1.2019
Čas:
18:45 - 20:45
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.milarejlkova.cz

Pořadatel

Ing. Miluše Rejlková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913