Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ŠTĚSTÍ a BDĚLÁ POZORNOST z POHLEDU BUDDHISMU – přednáška tibetského mnicha

15.3.2019 - 18:00 - 20:00

90Kč

Akce se koná v rámci festivalu ProTibet, který připomíná letošní 60. výročí krvavě potlačeného povstání Tibeťanů ve Lhase. Kromě mnoha dalších měst po celé ČR, festival proběhne i v Českých Budějovicích, kde ho pořádá českobudějovická skupina Amnesty International.  Výtěžek letošního 18. ročníku Festivalu ProTibet podpoří tibetské seniory, kteří emigrovali ve stejném období jako Jeho Svatost Dalajlama.

Více na: https://www.protibet.cz

 

Tibetský mnich GESHE YESHI GAWA, učenec narozený v Tibetu a vyškolený v Indii, povede přednášku na téma: „Štěstí a bdělá pozornost z pohledu buddhismu“. Dozvíte se, jaké jsou buddhistické metody vedoucí ke snížení stresu, jak zvládat negativní emoce a jak být šťastnější. Seznámíte se s Gesheho osobním životním příběhem. Prostor bude samozřejmě i na vaše dotazy. Přednáška bude probíhat v angličtině a bude tlumočena do češtiny.

 

 

 

REZERVACE předem na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

 

 

Amnesty ČB dále pořádá tsampový workshop a promítání filmů s tibetskou tematikou. Společně (i s dětmi) budeme také malovat mandalu. Sledujte události na: https://www.facebook.com/budejovickaamnesty/

Podrobnosti

Datum:
15.3.2019
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
90Kč
Rubrika Akce: