Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

JARNÍ OČISTA aneb TERAPIE NEJEN STRAVOU a BYLINKAMI

9.3.2020 - 16:30 - 20:00

2500Kč

Od 9. března do 6. dubna.

Zúčastnit se můžete jednoho ze dvou cyklů: první od 16:30 do 18:00 hod., druhý od 18:30 do 20:30 hod. Setkávat se budeme pět týdnů, vždy v pondělí.

Kdy: každé pondělí 9., 16., 23., a 30. 3. a naposledy 6. 4. // 2 skupiny po maximálně 14 účastnících (ženy i muži): PRVNÍ BĚH 16:30 – 18:00 hod. // DRUHÝ BĚH 18:30 – 20:00 hod.

Očista je určena pro každého, kdo CHCE:
– Ozdravit celý svůj organismus /TĚLO, MYSL, DUŠI/
– Ubrat nějaké přebytečné kilogramy
– Připravit tělo na letní období

Není určena pro:
– Kojící maminky, těhotné ženy
– Kdokoliv s akutním infekčním onemocněním nebo po něm
– PO TRANSPLANTACI ORGÁNŮ

Rozhodně se nebude držet úplný půst či hladovět !!!

 

INFORMACE pro ÚČASTNÍKY:

Zanedlouho se přiblíží jarní energie a s ní i potřeba očistit, vylepšit, ozdravit naše tělo a mysl.

Proto Vás srdečně zvu na další, tentokrát jarní setkávání : „ JARNÍ OČISTA aneb terapie nejen bylinami a stravou“. Protože vnímám každou lidskou bytost jako celek, jedná se očistu fyzického těla, ale i mysli, a různých programů, podle kterých v žijeme, jednáme a během života jsme se jim naprosto přizpůsobili.

Z hlediska numerologie nám dává rok 2020 číslo 4, což je fyzické číslo. Bude třeba se učit vnímat své fyzické tělo, ale také se na těle mnohem rychleji bude odrážet náš vnitřní stav, emoce, to, co prožíváme. Právě proto je důležitá celková očista, abychom byli zdraví a žili v rovnováze.

Biologické jaro už začíná 15.2. a i když v přírodě ještě vládne zima, (která letos tedy ještě pořádně nezačala), náš organismus se už začíná pomalu probouzet ze zimního spánku. Směrem k jaru se mění energie z jinové na jangovou, přichází období elementu dřeva, energie jater a žlučníku.

Podle toho bude také očista probíhat. Na podzim jsem předávala mnoho informací, učili jsme se zklidnit mysl a tělo, teď se potřebujeme probudit, pracovat s emocemi.

První setkání bude o informacích k jarní energii a elementu dřeva, povíme si něco o fermentaci, dostanete informace o tom, jak bude očista probíhat, prakticky se naučíte několik jednoduchých cviků pro rozhýbání lymfatického systému, které podpoří očistu organismu, nebudou chybět ani cvičení dechová. Jednotlivé cviky budou uzpůsobené tak, aby je zvládli všichni. Každý si vybere variantu cviku, která mu bude vyhovovat.

Další setkávání budou věnována společnému sdílení, informacím k jídelníčku, meditacím, povídání o bylinkách a o tom, jak je využít pro svůj zdravý život. Jarní energie je o emocích, takže s nimi budeme pracovat, naučíte se praktická cvičení, bude to taková terapie „seberozpoznání“. Na každý týden opět dostanete jídelníček, recepty a mnoho dalších informací k dietetice a cvičení.

 

K očistě dostanete bylinkový čaj, který podpoří odchod toxických látek z těla a pomůže dodat potřebné látky. První čaj bude pro první týdny očisty, druhý na další týdny. První bude pro všechny stejný, druhý už mohu namíchat individuálně pro každého jiný, dle přání a řešení případných zdravotních potíží.

Protože bych chtěla opět trochu ušetřit přírodu, budete mít přístup k jídelníčku na mých internetových stránkách, vždy dostatečně s předstihem. Pokud by někdo požadoval tištěná skripta, dejte mi prosím předem vědět.

Také bude možnost namíchat Bachovy esence pro mentální podporu očisty nebo řešení individuálních potíží.

 

Cena zahrnuje: pět společných setkání, dechová cvičení, očistná cvičení pro jednotlivé orgány a meridiány, jídelníček na pět týdnů s recepty, meditační cvičení, informace o bylinách, dietetice a elementu dřeva. Bylinkové čaje na šest týdnů.

Cena nezahrnuje – tištěná skripta, individuální poradenství

Přesný harmonogram očisty bude takový, na jakém se společně domluvíme. K elementu dřeva patří i flexibilita, takže pokud budete mít nějaká přání, dotazy, požadavky a bude v mých silách je splnit, ráda předám to, co umím, vím a znám.

Už teď s přípravou kurzu se na Vás všechny moc těším

S láskou a úctou Kamila

——————————————————————————————————————–

Přihlášení je nutné telefonicky nebo mailem u D. Celbové, tel: 605 148 913 , mail: centrumsetkavani.cb@seznam.cz.

Poté je nutné uhrazení zálohy 1000Kč na číslo účtu je 1777686173/0800 – doplatek se platí na místě při prvním setkání.

——————————————————————————————————————–

 

K. DoubkováLektorka: KAMILA DOUBKOVÁ, www.kamiladoubkova.cz

„Pracuji jako celostní terapeut v Českém Krumlově.

Původně jsem zdravotní sestra, pracovala jsem přes 20 let v nemocnici. Poté jsem dostala možnost vyzkoušet si na nějakou dobu roli pacienta, vidět to z té druhé strany a to na mnoha pracovištích v ČR.

 

Už léta mi chyběl jakýsi ucelený pohled na pacienta a tato zkušenost mi v mnohém potvrdila, že tomu tak je a mému životu a práci to smysl nedává. Tudíž jsem začala hledat jiné směry, filosofie, které vedou k uzdravení člověka jako celku. Protože mi byly blízké byliny, studovala jsem školu přírodních terapií a postupně mnoho dalších směrů, které mne oslovily. Postupem času nastalo rozhodnutí odejít ze zdravotnického systému a otevřít poradnu. Mým cílem je propojit znalosti západní medicíny s východními filosofiemi, protože mi to dohromady dává ohromný smysl. Používám diagnostiku z Čínské medicíny, znalosti a zkušenosti ze západní medicíny, české bylinky, medicinální houby a především psychosomatické souvislosti. Stále studuji, je to učení na celý život, které mne nesmírně baví a naplňuje.

Má práce je zároveň mým koníčkem, dělám ji s láskou a úctou ke každému, kdo ke mně přijde.

A kdo ke mně chodí? Kdokoliv. Někdo ještě není připravený převzít odpovědnost za svůj život a je to tak v pořádku. Takový člověk přijde pro doplňkovou léčbu bylinami a psychoterapií ke klasické léčbě. Někdo už naopak zanevřel na klasickou léčbu, pak se snažíme najít cesty, které jsou pro něj nejvhodnější a povedou k trvalému uzdravení.  Kromě bylin a psychosomatického řešení, změny jídelníčku na sobě tito lidé „makají“ a také mají nejlepší výsledky. Někdo si pak přijde jen k psychosomatické konzultaci, potřebuje jen jakýsi „AHA“ moment, ucelení myšlenek, životních situací a občas se i stane, že na svou odpověď přijde sám.

Příběhy lidí jsou různé. Vše, co si řekneme, zůstává za uzavřenými dveřmi. Nikdy nikoho nesoudím, a k ničemu nenutím, každý máme svou cestu.
A kdo ke mně nechodí? Lidé, kteří by ode mne chtěli zázrak. Něco udělejte, dejte mi zázračný koktejl a já nebudu dělat nic. Nemohu a ani nechci za nikoho přebírat odpovědnost. V každém z nás je obrovská síla k uzdravení, jen o ní mnohdy nevíme, nebo si ji nechceme dovolit. I tak je to v pořádku.“

Těším se na jarní setkávání… S láskou a úctou Kamila

Podrobnosti

Datum:
9.3.2020
Čas:
16:30 - 20:00
Cena:
2500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.kamiladoubkova.cz

Pořadatel

Kamila
Telefon:
778 771 599
E-mail:
poradna@kamiladoubkova.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913