Načítám Akce

« Všechny Akce

JASNO-SMYSLNOST v KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ

30.6.2024 - 9:30 - 19:00

1900Kč

Přeloženo z 9.6.

Zveme Vás na skupinové živé setkání pro všechny, kteří potřebují jasnost do svých životních okolností, do svých životních situací, do svých partnerských propojení, do svého seberealizačního naplnění s EVOU AUROU REAL (dříve Edita Santiago)

 

Po téměř ročním pobytu ve výživném mexickém prostředí, s vámi posdílím vše, co se pro mnohé odehrává v toto období na jemněhmotných úrovních, které jsou základem pro hmotnou rovnováhu a materiální bezpečí v našem životě.

Jsme téměř v počáteční fázi roku 8, který i v jiných učeních představuje rovnováhu mezi Duchem a hmotou, mezi ženským a mužským principem, mezi Světlem a Stínem, mezi tvorbou ~ tvořivostí a regenerací ~ odpočinkem. I když mnoho zdrojů uvádí velmi konkrétní aspekty tohoto roku, u každého se však budou projevovat úplně jedinečným způsobem, jedinečným projevem a nelze již vůbec nic zevšeobecňovat.

V tomto jednodenním setkání se tedy zaměříme na:

– NOVÉ VERZE vs. STARÉ VERZE NÁS

– SJEDNOCENÍ ŽENSKO~MUŽSKÉHO PRINCIPU V NÁS a jak iluze a filtry oddělenosti silně projektují nepříjemné a neláskyplné okolnosti a situace v našem životě

– Jak je důležité se již dnes vnímat jako MULTIDIMENZIONÁLNÍ BYTOST a rovnováhu ve svém životě žít a prožívat skrze mnohovrstevnost a tzv. multipotencionalitu.

Již 15 let se věnuji vylaďování, uvolňování a vyrovnávání jednotlivých úrovní jemněhmotných těl skrze JasnoCit a skrze medicínu živých vhledů.

 

V rámci tohoto setkání proběhne přímý přenos energetické medicíny živých vhledů:

– Aktualizace Multidimenzionálního Já pro hmotnou rovnováhu a materiální bezpečí

– Živý vhled Sjednocení žensko~mužského principu v nás

– Živý vhled Nová verze mého sebenaplnění

 

V rámci tohoto setkání se i každý bude moci zeptat na vše, co v jeho životě přestalo fungovat a neotevřela se dosud žádná nová cesta.

Pro mnoho senzitivních a hypersenzitivních jedinců je důležité být ve sladění se svým jasnocitem i v každodennosti. Nejde již žít proti sobě v ničem. Nejde se vracet do staré verze a i zde existují klíče, jak se v životě zařídit tak, abyste plně ctili a respektovali své jasno~smysly.

Cokoliv vás na toto setkání volá, je i z vyššího přesahu, který se často nedá ukotvit do slov, protože ty nejhlubší aktualizace a proměny se dějí na jemně~hmotných úrovních.

Z poznání za mnoho let různých kurzů, seminářů a akcí vím, že se propojí ti, kteří hlavní společné téma vynoří až v den setkání a tak bude překvapení pro nás všechny, co bude hlavní energetickou medicínou živých vhledů právě pro onu konkrétní skupinu v daném městě.

 

 

POČET MÍST JE OMEZEN NA 12 OSOB!!!

ČASOVĚ:  od 9:30 h do 19:00 h s obědovou přestávkou, kde v rámci setkání bude zajištěno i blahobytné občerstvení. Občerstvení může každý z účastníků obohatit svým ovocným, upečeným či raw darem na společný stůl blahobytu.

S SEBOU: pohodlné oblečení, vše i pro zapisování, když ne jasnou mysl, tak alespoň otevřenou:)

Výměnná hodnota a podmínky k účasti:

Cena: 1900 Kč nebo 75 EUR / za osobu

Své místo na tomto setkání je třeba si zarezervovat zálohou 900 Kč / 35 EUR předem na účet, který vám bude zaslán do emailu po vyplnění závazné přihlášky na akci.

Záloha je vratná pouze 7 dnů před konáním akce, v případě vaší nepřítomnosti si můžete zálohu přesunout na jinou akci nebo vybrat skrze část platby za živý vhled osobně nebo online.

TĚŠÍM SE NA JASNO~LADĚNÍ S VÁMI VŠEMI, KOHO SI MÁ ESENCE A MEDICÍNA ŽIVÝCH VHLEDŮ ZAVOLÁ!!!

Na jasnou viděnou… EVA AURA REAL ,ČESKÁ REPUBLIKA – evaaurareal.com

Podrobnosti

Datum:
30.6.2024
Čas:
9:30 - 19:00
Cena:
1900Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
ČESKÁ REPUBLIKA – evaaurareal.com , www.centrum-setkavani.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913