Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

JSEM VE SVÉM STŘEDU, JSEM V SOULADU UVNITŘ i VNĚ aneb LÉČÍM SI, CO POTŘEBUJI…

30.3.2019 - 9:00 - 17:00

1500Kč

Zveme Vás na celodenní seminář se šamankou Jane, který bude o celkovém léčení, kdo jak bude potřebovat – pro muže i ženy…

Téma: Jsem ve svém středu. Jsem v souladu, uvnitř i vně… aneb co chci, jaké jsou mé další kroky, plán duše.

 

Den, kdy si budeme uvědomovat své skutečné pocity uvnitř nás. Co opravdu chceme, co opravdu cítíme. Kam směřujeme a kde se právě nacházíme….

Velice silné a  intenzivní  léčení na podporu vaší síly a invence pro změny, které potřebujete udělat… v sobě,  ve vztazích, v pracovním životě a žít život, který vás baví.

Pracovat budeme šamansky a tak Matka Země, Otec Nebes, mužský a ženský princip vám budou nápomocny či se vám budou uzdravovat. Dvě energie, které vás vyživují a zároveň léčí a harmonizují. Jenom musí správně proudit a plynout jako voda, pohybovat se s lehkostí větru, síly země a vášně ohně.

Pokud to tak není, vznikají disharmonie a ty se odráží na fyzickém těle jako nemoc, tlak či bolest. Na emočním těle např. v různých náladách, smutcích a bolech a na mentální úrovni přílišnou negací, omezením a pochybností nad sebou a celkovým pohledem na svět.

 

 

 

Co si vezměte s sebou:

Pohodlné oblečení, obětiny – květiny, čokoláda, sušenky, ovoce, co vás tak napadne. Něco věnujeme jako poděkování Matce Zemi a zbytek společně sníme.

 

 

Lektorka: JANE H. – šamanka a malířka, tel. 777 887 168 , www.vsichnikreslime.cz

„Léčím na úrovni srdce, ne na úrovni hlavy. Většinou je totiž velký rozdíl mezi tím, co si myslíme, a tím co skutečně naše srdce = duše potřebuje“

Podrobnosti

Datum:
30.3.2019
Čas:
9:00 - 17:00
Cena:
1500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.vsichnikreslime.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913