Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VNITŘNÍ MUŽ – kde není bezpečno, ani kuře nehrabe!

22.2.2018 - 18:30 - 20:00

150Kč

Zvu Vás na přednášku o vytváření bezpečného prostoru v našich partnerských vztazích.

 Ať jste žena nebo muž, touto dovedností disponujete! Všichni si díky této dovednosti vytváříme prostor pro každou konkrétní komunikaci, která má přijít.

 

Domluvíte se, anebo ne?

 

Ohrozíte se vlastním nepochopením, anebo si v bezpečném prostoru vyjasníte jednotlivé kroky a dohodnete se?

 

Hodí se vám tato dovednost ve vašem životě?

 

Prvním krokem na cestě k vytvoření bezpečného prostoru pro vaši komunikaci je položit si několik základních otázek o člověku, se kterým se potřebujeme domluvit nejdříve. Sami se sebou!

 

  • Vím kde jsem (z jaké role hovořím, konám) a kam chci dojít (co skutečně chci) v tomto konkrétního rozhovoru či setkání, které mě čeká?

  • Uvědomuji si, že moje životní dovednosti zahrnují jak mužské, tak ženské nástroje, které ovlivňují veškerou moji komunikaci?

  • Chci poznat tyto nástroje a naučit se s nimi vědoměji zacházet?

  • Chci mít upřímné a fungující vztahy?

 

Vystupte z bludného kruhu vzájemného napadání a následné obrany, kde není vítězů, jen poražených!

 

Přijďte v páru nebo samostatně. Tím prvním a nejdůležitějším pilířem ve vašem minulém, současném anebo budoucím vztahu, jste VY sami.

 

Těším se na setkání s Vámi.

 

Vít HruškaVÍT HRUŠKA – kouč a terapeut partnerských vztahů, tel: 604 999 410, email: vit.hruska@zahradyzeme.cz, www.zahradyzeme.cz

Co dělám:

Miluju ten pocit spojení. Emocionální tlak se uvolní, mysl se projasní. Přichází nové úhly pohledu a nová řešení situací, ve kterých jsem byl anebo jsme byli až doposud zaseklí. V roli kouče a terapeuta provázím každý den sám sebe, své klienty, přátele na cestě ke kvalitním informacím z našich prožitých zkušeností. Díky vlastním 22letým partnerským zkušenostem mohu během několika hodin ve Vašem vztahu nastartovat proces bezpečné přeměny. Zajímá Vás, co je právě teď tou Vaší brzdou?

Podrobnosti

Datum:
22.2.2018
Čas:
18:30 - 20:00
Cena:
150Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.zahradyzeme.cz

Pořadatel