Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KLÍČNÍK na ROZHRANÍ SVĚTŮ

13.5.2024 - 18:30 - 20:30

300Kč
Srdečně Vás zveme na přednášku o osobních zážitcích z astrálních cest
Klíčník je průvodce prolínající léčebnou energii s vedenou meditací, otevírající bránu k síle uzdravení, pohledu do jiných úrovní bytí, setkávání s duchovními průvodci, cestování mezi světy a jiné…
Podělíme se s Vámi o poutavé zážitky z objevování netušených světů kolem nás.
Těšíme se na setkání…

CENA: 300 Kč

REZERVACE předem na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel.605148913

 

 

JIŘÍ NOHOVECBěhem svého pracovního života jsem se ocitl v různých profesích  – nejvíce času jsem strávil na české železnici. Všechny pozice měly jedno společné – kontakt a práci s lidmi v různých úrovních. Deset let i s přímým zaměřením na osoby se zdravotním postižením a vzděláváním v této oblasti. Jsem absolvent bakalářského studia Filozofické fakulty UP v Olomouci, se zaměřením na vzdělávání dospělých. 

Souběžně s hlavním zaměstnáním jsem se věnoval i poznávání své duchovní cesty, práci s léčivou energií, terapiím zaměřeným na soulad fyzické i duchovní roviny. V roce 2012 při společné práci s mou tehdejší partnerkou se nám spontánně otevřely brány do vyšších rovin bytí, ve kterých dochází k překvapujícím setkáním s úžasnými bytostmi i věděním a moudrostí jimi nesenou – našimi průvodci.

Tato setkání pokračují dodnes s mojí současnou partnerkou Romanou, se kterou se toto poznávání vyšších rovin rozvinulo do mnohem hlubších i nečekaných rozměrů. Tyto světy jsou přístupné nám všem a proto své zkušenosti i poznání z těchto setkání předávám ve své současné práci terapeuta při osobních konzultacích i při skupinových setkáních.

 

 

ROMANA HOŠNOVÁ… Po absolvování více škol, kurzů, práci v gastronomii, technických oborech a nakonec několika let oboru v lékárně, mě má práce přestala bavit. Jak fyzicky, tak psychicky vyčerpaná jsem trpěla nejen tělesnými potížemi se zdravím, nemocemi a potíži zad, tak pomalu i s těžkými psychickými i psychosomatickými problémy a vyhořením. Rozhodovala jsem se opustit zajeté koleje a učit se nový obor maséra, paralelně k práci a domácnosti. Můj stav se během tohoto procesu rapidně zhoršil.

První krok k úlevě byl zážitek s vedenou meditací, u které již po druhé zkušenosti přišlo vnímání energií kolem nás. Paralelně jsem sbírala další informace o masážích a na konci dovolené na Srí Lance jsem dostala nabídku se tam vrátit a učit se přímo na místě. Možnost jsem uchopila a odletěla půl roku po dovolené zpět na Srí Lanku. Během této doby jsem našla cestu ke klidové meditaci, se kterou jsem po celou dobu pokračovala a stále pokračuji a při které se mi otevíraly další pohledy do nitra. O více jak pět měsíců později, po mém návratu domů, jsem absolvovala kurzy v české republice a šla od té doby svou cestou jako masérka. Věnovala jsem se plně masážím a vidět klienty odcházet s úsměvem na tváři, bylo to, co mě naplňovalo a bavilo. Masáže postupně začaly nabírat i jiná propojení a energetická vcítění.

S meditacemi jsem po celou dobu pokračovala. S vlastními klidovými, které neustále rozšiřují hloubku a dosah terapie i s již zmíněnými vedenými meditacemi, které mi změnily život.
K mé první vedené meditaci jsem přišla právě tehdy, před více jak šesti lety a tato něžná pomoc zůstala stálým průvodcem mým životem. Našla jsem opět sama sebe a svou vlastní cestu, při které se skrze meditace začali otevírat další a hlubší sféry vnímání našeho vnitřního i vnějšího světa, dalších bytostí i světů kolem nás. Nyní jsem šťastná, že mohu být součástí tohoto daru a pomáhat ostatním uzdravovat svůj svět.

Moji cestu obohatilo těhotenství a porod mé holčičky. V současné době se plně věnuji mateřství a nejen rozkvětu mé dcerky ale i rozkvětu mého poslání, meditacím. K tomuto poslání pro mne stále patří i masáže.

I do budoucna mám v plánu jít pevně mým směrem a pomáhat těmito objevenými možnostmi sobě, mým blízkým a všem, které cesta zavede až ke mě.

Podrobnosti

Datum:
13.5.2024
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
300Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.uveritelnaskutecnost.cz , www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Jiří Nohovec , Romana Hošnová
Telefon:
602 109 786
E-mail:
j66@seznam.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913