Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Komedie TERAPIE RODINOU (Léčivé divadlo G. Filippi )

15.5.2024 - 19:00 - 21:45

450Kč – 490Kč
Léčivé divadlo Gabriely Filippi:  pro veliký úspěch se už podruhé v tomto roce bude znovu hrát na Malé scéně METROPOLU komedie „TERAPIE RODINOU“… 
Bláznivá situační komedie o jedné “normální” rodině herce, terapeutky a jejich dospělé dceři, která si domů přivede svou novou lásku. S velkou dávkou humoru a sebeironie vám rodina svěří své malé radosti, velká trápení i nejskrytější tajemství okořeněné spirituálním pohledem na život.
O výchově, o soužití po 25 letech života, o sexualitě a také spiritualitě. Po zhlédnutí představení Terapie rodinou zjistíte, že ta vaše rodina je zcela v pořádku.

V představení plném písní, tance, flamenca, humoru, ale i cenných rad do života uvidíte GABRIELU FILIPPI, MÁRIA KUBECE, SOFII K.FILIPPI a ETTORA GALLOTTI. 

Ukázka: https://www.lecivedivadlo.cz/videa/video

REZERVACE VSTUPENEK na tel. 605 148 913 u p. Dáši (i sms )

Neotálejte! Je ještě volných cca 20 vstupenek ze 190…

Recenze:

Terapie rodinou, kterou jsem viděl v premiéře, je vzácně vydařeným divadelním dílem. Upřímně jsem se pobavil a skutečně zasmál, zároveň jsem mohl přemýšlet o našich životech, vztazích, hodnotách. Lehkost, humor, spiritualita i těžkosti našeho života se zde podařilo obdivuhodně propojit a celé představení jsem zhlédl s nepolevujícím a radostným zájmem. Podpořily to i velmi dobré herecké výkony všech herců. Díky za to.

Viliam Poltikovič, režisér

“Víte. Ono je to představení opravdicky léčivý. Protože se kus vás v tom najde. A tím se ten kus pohladí. Vy se zasmějete. A pak je to dobrý, protože vidíte, že v tom nejste sami. Že život teče. A je v něm spousta krásný lásky. Fakt. 

Tak si taky zajděte pro smích a teplo na srdci. Možná to všechno ve vás pak bude hebčí a otevřenější dokořán světu.

Moc mě baví, kolik je v té hře přesahů a jak to celé pracovalo. Ono to má mnoho krásně uchopených rovin. To, že herci hrají pod vlastními jmény, Gabriely krásný vztah s dcerou Sofií, to, jak všechny vtáhl stand up Ettora a paní vedle nás plakaly. Ach. I to zpětné doprožíváni si celého představení je obohacující.”

Lenka Nechvátalová, redaktorka Českého rozhlasu

Probouzet v člověku skryté prameny zdraví naladěním na počátek v jeho neustálém rození, to umí jen Léčivé divadlo. Je mnoho toho, co ještě neznáme, ale víme naprosto určitě že arché (počátek) se nedá technicky zkonstruovat, může se jen znovu poprvé a naposled zrodit; arché není jen v minulosti, je i před námi, v budoucnosti, je totiž mimo čas, proto nám arché vládne. Na to zapomíná moderní medicína.  K počátku je jediná cesta, počnout jej naladěním na skryté zdroje v nás samých.

Anna Hogenová

Podrobnosti

Datum:
15.5.2024
Čas:
19:00 - 21:45
Cena:
450Kč – 490Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.lecivedivadlo.cz , www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Léčivé divadlo Gabriely Filippi

Místo konání

MALÁ SCÉNA METROPOL, Senovážné nám.2, Č.Bud.