Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Komedie: „TERAPIE RODINOU“- Léčivé divadlo Gabriely Filippi

28.3.2023 - 19:00 - 21:00

490Kč

Mnozí příznivci Centra už víte, že mě tohle představení natolik oslovilo, že jsem pozvala paní Gabrielu Filippi do Č.Bud. znovu a pronajala i na březen divadlo U Kapličky (únorový termín je vyprodaný). Aktuálně je na březen k prodeji 12 lístků.

 

Co je „TERAPIE RODINOU“?

Bláznivá situační komedie o jedné “normální” rodině herce, terapeutky a jejich dospělé dceři, která si domů přivede svou novou lásku. Je to jako leštit vázu, když hoří v kuchyni.

S velkou dávkou humoru a sebeironie vám rodina svěří své malé radosti, velká trápení i nejskrytější tajemství okořeněné spirituálním pohledem na život.

O výchově, o soužití po 25 letech života, o sexualitě a také spiritualitě.

Po zhlédnutí představení Terapie rodinou zjistíte, že ta vaše rodina je zcela v pořádku.

V představení plném písní, tance, flamenca, humoru, ale i cenných rad do života uvidíte GABRIELU FILIPPI, MÁRIA KUBECE, SOFII K.FILIPPI a ETTORA GALLOTTI.  

Recenze:

Terapie rodinou, kterou jsem viděl v premiéře, je vzácně vydařeným divadelním dílem. Upřímně jsem se pobavil a skutečně zasmál, zároveň jsem mohl přemýšlet o našich životech, vztazích, hodnotách. Lehkost, humor, spiritualita i těžkosti našeho života se zde podařilo obdivuhodně propojit a celé představení jsem zhlédl s nepolevujícím a radostným zájmem. Podpořily to i velmi dobré herecké výkony všech herců. Díky za to.

Viliam Poltikovič, režisér

“Víte. Ono je to představení opravdicky léčivý. Protože se kus vás v tom najde. A tím se ten kus pohladí. Vy se zasmějete. A pak je to dobrý, protože vidíte, že v tom nejste sami. Že život teče. A je v něm spousta krásný lásky. Fakt. 

Tak si taky zajděte pro smích a teplo na srdci. Možná to všechno ve vás pak bude hebčí a otevřenější dokořán světu.

Moc mě baví, kolik je v té hře přesahů a jak to celé pracovalo. Ono to má mnoho krásně uchopených rovin. To, že herci hrají pod vlastními jmény, Gabriely krásný vztah s dcerou Sofií, to, jak všechny vtáhl stand up Ettora a paní vedle nás plakaly. Ach. I to zpětné doprožíváni si celého představení je obohacující.”

Lenka Nechvátalová, redaktorka Českého rozhlasu

Probouzet v člověku skryté prameny zdraví naladěním na počátek v jeho neustálém rození, to umí jen Léčivé divadlo. Je mnoho toho, co ještě neznáme, ale víme naprosto určitě že arché (počátek) se nedá technicky zkonstruovat, může se jen znovu poprvé a naposled zrodit; arché není jen v minulosti, je i před námi, v budoucnosti, je totiž mimo čas, proto nám arché vládne. Na to zapomíná moderní medicína.  K počátku je jediná cesta, počnout jej naladěním na skryté zdroje v nás samých.

Anna Hogenová

Podrobnosti

Datum:
28.3.2023
Čas:
19:00 - 21:00
Cena:
490Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.lecivedivadlo.cz

Pořadatel

Léčivé divadlo Gabriely Filippi

Místo konání

Divadlo U Kapličky, Husova třída 622/45, Č.Bud.
Husova tř. 622/45
Č.Bud.,
+ Google Mapa