Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kurz ENGLISH ARTISTS – MÍRNĚ POKROČILÍ

16.1.2020 - 15:45 - 18:45

dle množství hodin...

I v novém roce se učíme angličtinu prožitkem, oslovovány jsou všechny formy paměti. Kdykoliv se k nám můžete přidat (po pohovoru s lektorkou).
Setkáváme se 1x měsíčně 3 hod., od ledna do června (od února vždy 1.čtvrtek v měsíci). 
Další termíny:  6.2., 5.3., 2.4., 7.5., 4.6. 
Od ledna do června nás čeká ještě 6 setkání (každý měsíc jedno) po 3 hod. výuky.

 

Lektorka JANA HRUŠKOVÁ, www.vivaenergia.cz, www.facebook.com/uzivejme.si

„Jmenuji se Jana Hrušková a jsem lektorka, energy terapeutka, průvodkyně dětí i žen a tvůrkyně projektů i prostorů.

Již před několika lety jsem vytvořila projekt Viva Energia, kde se soustřeďují všechny mé aktivity pro druhé. S velkou láskou a nadšením jsem lektorkou prožitkové angličtiny a pomáhám i začínajícím lektorům uchopit své projekty, kde se můžeme potkat srdcem. Již mnoho let dělám energetické celostní procedury zaměřené na uctění těla, jeho moudrosti a síly. Pořádám ženské kruhy, semináře a workshopy, tvořím pro ženy a jejich rodiny rituály. Provádím po místech duševních i fyzických, kde se můžeme opět zkontaktovat se svou vnitřní krásou a unikátností. A jako třešnička na dortu jsou mé spisovatelské aktivity – příspěvky, články, poznámky z workshopů, analýzy osobnosti, ženské karty, osobní příběhy a pohádky.

Lektorování angličtiny je něco jako maják, který pro mě svítí a já skrze něj mohu svítit na ostatní. Při terapeutické práci se čas od času cítím vysílená, ale při angličtině nikdy :). Miluji předávání tohoto svobodného a svobodomyslného jazyka PROŽITKEM. Tedy tak, jak mě učil sám život. Školy byly zajisté důležité a v určitém směru zásadní. Ale PROŽITEK tam venku – na ulicích, v obchodech, v restauracích, na pláži, na zastávkách, v amerických i britských rodinách, s rodilými mluvčími z Ameriky, Anglie i Austrálie, to nabralo úplně jiný směr. Ten skutečný, ryzí a tak moc motivující… A tak to předávám svým studentům a studentkám – používám formu i strukturu, které však plním esencí skutečného života, který není perfektní, ale za to opravdový. Přidejte se k nám 🙂

Více o lektorce na jejím webu.

Podrobnosti

Datum:
16.1.2020
Čas:
15:45 - 18:45
Cena:
dle množství hodin...
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.vivaenergia.cz

Pořadatel

Jana Hrušková
E-mail:
janaenergie@seznam.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913