Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kurz ROVNOVÁHA 1 pro DOSPĚLÉ

7.2.2018 - 16:30 - 18:00

2640Kč

Udělejte něco pro sebe: nabízíme 11 setkání po 14 dnech, vždy ve středu s lektorkou Mgr. ANETOU BICANOVOU 

 

 

 

AnetkaLektorka: Mgr. ANETA BICANOVÁ o sobě:

„Od dospívání jsem kromě běžného vzdělávání hledala různé další směry, které by mi nabídly jiný rozvoj a poznání. Zásadní v mém životě bylo několik setkání, mezi které patří i metoda Kineziologie One Brain, jenž je schopna odblokovat příčinu psychických, fyzických či životních potíží. Má dcera se díky této metodě zcela zbavila zdravotních problémů, které se výrazně zhoršily při příchodu do 1. třídy základní školy.

Kineziologie One Brain mě natolik zaujala, že jsem absolvovala její studium v plném rozsahu. Dále jsem prošla dalšími kurzy a setkáními, které mě posouvaly na mé cestě a jsem za ně velice vděčná – například: Automatická kresba, Technika kvantového doteku Matrix, Channeling – jako cesta poznání, Probuzení osvíceného srdce a Síla srdce (učení Drünvala Melchizedeka),… Při odblokování automaticky používám napojení na kvantové pole. Dále se také věnuji zcela novým zvukovým terapiím pro osobní růst Rainbow Road, kurzům pro děti a dospělé a v neposlední řadě i channelingu. Právě přes channeling mi bylo sděleno mé duchovní jméno Harmoniel, které v sobě nese šíření harmonie a rovnováhy. Proto jsem již dříve zcela spontánně nazvala své kurzy pro děti jménem Rovnováha. Synchronicity Vesmíru jsou prostě nádherné.

V současné době provozuji poradnu, kde používám výše uvedené metody. Díky Kineziologii One Brain a dalším zmíněným technikám jsem změnila svůj život a celkový pohled na svět. Tyto metody mě nejenom naplňují a baví, ale zároveň neustále překvapují svými nekonečnými možnostmi.

Cesta, na kterou jsem se vydala, je dlouhá, ale vede k vnitřnímu  a univerzálnímu pochopení. Věřím, že se na této cestě potkáme a těším se na případné setkání s Vámi.“

Net:  www.anetabicanova.cz, www.kineziologiecb.cz 

poradna Kineziologie One Brain, terapie, kurzy, tel: +420 606 250 608, email: anetabicanova@gmail.com

PŘIHLÁŠKY PROSÍM, PŘEDEM…

Podrobnosti

Datum:
7.2.2018
Čas:
16:30 - 18:00
Cena:
2640Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.anetabicanova.cz, www.kineziologiecb.cz

Pořadatel

Místo konání

Neplachova 2297/1
České Budějovice, 370 04
+ Google Mapa
View Místo konání Website