Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kurz ROVNOVÁHA II NA VLNĚ (pro dospělé)

15.1.2020 - 16:30 - 18:00

2400Kč

ZIMNÍ KURZ od 15.1. do 1.4., JARNÍ KURZ od 15.4. do 24.6., 6 středečních setkání cca 1x za 14 dní, od 16:30 do 18:00 hod. 

Co vás čeká? Terapeutické techniky a praktická cvičení na bázi práce s energií. Každý z nás má volbu a moc ovlivňovat svůj život. 
„Nalaďte se na frekvenci reality, kterou chcete – takovou realitu prostě dostanete. To není filozofie, to je fyzika.“ A. Einstein

Další termíny jsou uvedeny v letáčku:

 

„Kurz je určený především pro ty z Vás, kteří se chtějí naučit terapeutické techniky a praktická cvičení, která vás povedou k práci na sobě. Postupně se naučíte zvládat je ve svém životě.

Cesta k sobě, ke své vlastní podstatě, přirozenosti a duchovní síle. Každý z nás má volbu a moc ovlivňovat svou realitu. Jaké by to bylo dovolit si být tím, kým skutečně jsem?

 

 

Lektorka: Mgr. ANETA BICANOVÁ, tel. 606 250 608
vede tyto kurzy v Centru setkávání už několik let. Mezi zájemci mají velikou odezvu.

„Od dospívání jsem kromě běžného vzdělávání hledala různé další směry, které by mi nabídly jiný rozvoj a poznání. Zásadní v mém životě bylo několik kurzů a setkání,  které mě posouvaly na mé cestě a jsem za ně velice vděčná – Automatická kresba,  Kineziologie on Brain, Mimosmyslové vnímání, Access Bars®, Access Consciousness®, Technika kvantového doteku Matrix, Channeling, Sebeuvědomění s Eeneagramem, učení Drünvala Melchizedeka a v neposlední řadě život sám…

V současné době provozuji poradenství, kde se věnuji metodě Odblokování, která je schopna odblokovat příčinu potíží, porozumět vzorci a vědomě ho přenastavit. Při odblokování používám kineziologický rozbor a automaticky vstupuji do kvantového pole.  Dále se zaměřuji na Kvantovou techniku, Access Bars®, Access Consciousness®, Duhovou cestu, kurzy Rovnováha pro děti a dospělé a také channeling. Právě přes channeling mi bylo sděleno mé duchovní jméno Harmoniel, které v sobě nese šíření harmonie a rovnováhy. Proto jsem již dříve zcela spontánně nazvala své první kurzy pro děti názvem Rovnováha. Synchronicity Vesmíru jsou prostě nádherné.

Díky těmto technikám jsem změnila svůj život a celkový pohled na svět. Tyto metody mě nejenom naplňují a baví, ale zároveň neustále překvapují svými nekonečnými možnostmi.

Cesta, na kterou jsem se vydala, je nekonečná a vede k vnitřnímu  a univerzálnímu pochopení. Věřím, že se na této cestě potkáme a těším se na případné setkání s Vámi.“

Aneta Harmoniel Bicanová, průvodkyně vnitřními světy

Podrobnosti

Datum:
15.1.2020
Čas:
16:30 - 18:00
Cena:
2400Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.harmoniel.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913