Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kurz ROVNOVÁHA III  

13.3.2019 - 16:30 - 18:00

Uzavřená skupina pro absolventy Kurzu ROVNOVÁHA I a II
8 setkání 1x za 14 dní – začali jsme 27. února. Cesta k sobě, ke své vlastní podstatě, přirozenosti, moudrosti a duchovní síle. Bližší informace v letáčku.


Mgr. ANETA BICANOVÁ, tel. 606 250 608
Od dospívání jsem kromě běžného vzdělávání hledala různé další směry, které by mi nabídly jiný rozvoj a poznání. Zásadní v mém životě bylo několik kurzů a setkání, které mě posouvaly na mé cestě a jsem za ně velice vděčná – Automatická kresba, Kineziologie on Brain, Mimosmyslové vnímání, Technika kvantového doteku Matrix, Channeling, Sebeuvědomění s Eeneagramem, učení Drünvala Melchizedeka, Access Bars a v neposlední řadě život sám…

V současné době provozuji poradenství, kde se věnuji metodě Odblokování, která je schopna odblokovat příčinu potíží, porozumět vzorci a vědomě ho přenastavit. Při odblokování automaticky vstupuji do kvantového pole. Dále se zaměřuji na Kvantové působení, Access Bars – Brány do vědomí, Duhovou cestu, kurzy pro děti a dospělé a také channeling. Právě přes channeling mi bylo sděleno mé duchovní jméno Harmoniel, které v sobě nese šíření harmonie a rovnováhy. Proto jsem již dříve zcela spontánně nazvala své první kurzy pro děti názvem Rovnováha. Synchronicity Vesmíru jsou prostě nádherné.

Díky těmto technikám jsem změnila svůj život a celkový pohled na svět. Tyto metody mě nejenom naplňují a baví, ale zároveň neustále překvapují svými nekonečnými možnostmi.

Cesta, na kterou jsem se vydala, je dlouhá, ale vede k vnitřnímu a univerzálnímu pochopení. Věřím, že se na této cestě potkáme a těším se na případné setkání s Vámi.

Aneta Harmoniel Bicanová, průvodkyně vnitřními světy

Podrobnosti

Datum:
13.3.2019
Čas:
16:30 - 18:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.harmoniel.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913