Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KURZ ROVNOVÁHA pro DĚTI od 9 do 12 let

7.11.2018 - 15:15 - 16:00

1920Kč

Od 3. října do 30. ledna 2019 probíhá každou středu odpoledne ojedinělý kurz pro 9 – 12 leté děti (16 setkání) v uzavřené skupině.

O co konkrétně jde Vám prozradí letáček:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V tomto měsíci ještě 14., 21. a 28.listopadu

Případné čekající rodiče možná potěší blízkost KAVÁRNY STAROMĚSTSKÁ (přímo v budově).

 

AnetkaLektorka: Mgr. ANETA BICANOVÁ, tel. 606 250 608, email: aneta@harmoniel.cz, www.harmoniel.cz o sobě:

„Od dospívání jsem kromě běžného vzdělávání hledala různé další směry, které by mi nabídly jiný rozvoj a poznání. Zásadní v mém životě bylo několik setkání, mezi které patří i metoda Kineziologie One Brain, jenž je schopna odblokovat příčinu psychických, fyzických či životních potíží. Má dcera se díky této metodě zcela zbavila zdravotních problémů, které se výrazně zhoršily při příchodu do 1. třídy základní školy.

Kineziologie One Brain mě natolik zaujala, že jsem absolvovala její studium v plném rozsahu. Dále jsem prošla dalšími kurzy a setkáními, které mě posouvaly na mé cestě a jsem za ně velice vděčná – například: Automatická kresba, Technika kvantového doteku Matrix, Channeling – jako cesta poznání, Probuzení osvíceného srdce a Síla srdce (učení Drünvala Melchizedeka),… Při odblokování automaticky používám napojení na kvantové pole. Dále se také věnuji zcela novým zvukovým terapiím pro osobní růst Rainbow Road, kurzům pro děti a dospělé a v neposlední řadě i channelingu. Právě přes channeling mi bylo sděleno mé duchovní jméno Harmoniel, které v sobě nese šíření harmonie a rovnováhy. Proto jsem již dříve zcela spontánně nazvala své kurzy pro děti jménem Rovnováha. Synchronicity Vesmíru jsou prostě nádherné.

V současné době provozuji poradnu, kde používám výše uvedené metody. Díky Kineziologii One Brain a dalším zmíněným technikám jsem změnila svůj život a celkový pohled na svět. Tyto metody mě nejenom naplňují a baví, ale zároveň neustále překvapují svými nekonečnými možnostmi.

Cesta, na kterou jsem se vydala, je dlouhá, ale vede k vnitřnímu  a univerzálnímu pochopení. Věřím, že se na této cestě potkáme a těším se na případné setkání s Vámi.“

 

PŘIHLÁŠKY na případný další cyklus PROSÍM, PŘEDEM u lektorky…

 

Podrobnosti

Datum:
7.11.2018
Čas:
15:15 - 16:00
Cena:
1920Kč
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.harmoniel.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913