Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ZKROCENÁ POPORODNÍ DEPRESE

18.2.2020 - 16:30 - 18:00

Zdarma

 

Po porodu vám nemusí být zrovna do zpěvu, ačkoliv je mateřství často popisované jako období plné štěstí a radosti. Poměrně často se stává, že namísto příjemných prožitků přichází temné myšlenky, úzkosti a další nepříjemnosti. Role matky přináší do života spoustu náročných změn. Krátkodobé zhoršení nálady popisuje 80% žen. Je to v pořádku a pravděpodobně vám bude brzy lépe.

Může být ale i hůře… Někdy nepříjemné pocity přetrvávají dál. Mohou přijít různé úzkosti, strachy, nespavost, nechutenství, ztráta radosti a zájmu o cokoliv. Řada žen má obtíže přijmout vlastní dítě…

Pokud se cítíte mizerně více jak 14 dní, je na čase jednat. O svých problémech mluvte se svým okolím. Pokud vám brání normálně žít, vyhledejte odbornou pomoc. Vyhledat pomoc není prohra.

 

 

Hodně práce někdy udělá také možnost sdílet své pocity s lidmi, kteří mají podobné prožitky. A přesně to bychom vám rádi nabídli.

V bezpečném prostředí v Centru setkávání se můžeme pravidelně potkávat, sdílet své příběhy a pocity, dodávat si navzájem odvahu a ukazovat, že bude zase dobře. Zda přijdete s miminkem nebo si daný čas vyhradíte pro sebe, je pouze na vás.

 

Úsměv mámy je nezisková organizace, která se problematikou mateřské psychiky zabývá od roku 2014, více na: www.usmevmamy.cz.

Můžete také kdykoliv napsat do uzavřené FB skupiny – Zkrocená poporodní deprese České Budějovice.

 

 

Provází MICHAELA FAJTLOVÁ,

koordinátorka za Jihočeský kraj.

Podrobnosti

Datum:
18.2.2020
Čas:
16:30 - 18:00
Cena:
Zdarma
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.usmevmamy.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913