Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MEDICÍNA ŽIVÝCH VHLEDŮ – osobní konzultace – Eva Aura Real

10.6.2024 - 9:00 - 12.6.2024 - 18:30

1900Kč
Díky pozdějšímu příletu lektorky přeloženo na 27. a 28. června…
( Info na tel. 605 148 913 )
Po téměř roce se EVA AURA REAL (možná ji znáte z minulosti jako Editu Santiago) vrací na cca 6 týdnů do Čech a bude znovu dělat skupinová a individuální setkávání
Kdy přesně? Tak tedy:
PONDĚLÍ 10.6. od 9 h, od 11 h, od 17 h
ÚTERÝ 11.6. od 9 h, od 11 h, od 15 h
STŘEDA 12.6. od 9 h, od 11 h, od 15 h, a od 17 h
Slova provázející Evy Aury Real…
Kdo již ochutnal živé vhledy se mnou, ví, že pracuji jako informační médium, které vždy projevuji / popisuji jako „stav bíla“, ve kterém přicházejí ~ sestupují ~ proudí informace k rozuzlení jakékoliv okolnosti, ve které se klient právě nachází. Také skrze vhledy popisuji sebeomezující a sebedestruktivní filtry, které klient převzal skrze svou rodinu či jakýkoliv jiný kolektiv za svůj a nebo si ho přenesl z některého z předešlých evolučních cyklů.
Pracuji s úrovněmi paměti duše, paměti mysli i paměti emočního těla, která je prožívána skrze tělo fyzické. Zároveň, je-li třeba, otevře se při informačním proudu i paměť rodová uložená ve vláknech DNA.
Vhledy tedy přináší JASNOST, která vám rozjasní nejen pohled na svůj každodenní život, ale i vám nastaví nové sebevnímání a nové sebeprožívání.
TVÁ JASNOST JE TVÉ PRVOTNÍ PRÁVO!!!
ROZJASŇUJÍCÍ JASNOST
Dlouhodobě nemáte v něčem jasno? Dlouhodobě se v určitých životních tématech a v životních oblastech nevyjasňuje?
Dlouhodobě prožíváte nejasnost, která vám nedovoluje se v určitých aspektech posunout k dalšímu vývoji? A co když nejdříve potřebujete pojmenovat ony podvědomé filtry, které vám onu jasnost brání vnímat, vidět. Co když se jen čeká na to, že ze svého podvědomí uvolníte takové filtry, kterým jste umožnili, aby jasno dlouhodobě nebylo.
Jasnost je prvotní právo každého z nás a hlavně nám přináší v našem vědomí spolutvůrce, že najednou vše může v lehkosti i do hmotné manifestace. Pokud se však stále na určité téma díváte přes filtry, které vytvářejí konflikt mezi Prvotním vědomím, vědomím mysli a vědomím srdce a duše, rozhodně ono jasno nemůžete mít.
Často si ono jasno potřebujeme udělat tím, že pochopíme v naší mysli a procítíme onen filtr, který onomu JASNU bránilo.
JASNOST JE PRO MĚ SLADĚNÍ VYŠŠÍHO POTENCIÁLU PROŽÍVÁNÍ, NA KTERÝ JSME PRÁVĚ PŘIPRAVENI, KTERÝ JE MAXIMÁLNĚ I SLADĚN V NAŠEM VĚDOMÍ MYSLI NEBOLI MENTÁLNÍM TĚLEM A TÍM I NAŠE SRDCE CÍTÍ VOLÁNÍ~IMPULSY A VĚDOMÍ TĚLA MŮŽE V LEHKOSTI JEDNAT, KONAT, ČINIT.
Kolik lidí však v sobě prožívá iluzorní oddělení od jednotlivých bytostných aspektů a tím nemohou mít jasno pro jakýkoliv další krok a rozhodnutí, které následně dává do pohybu vše ve hmotné rovině.
Potýkáte-li se tedy aktuálně s nejasnostmi, přes které jste dosud neviděli podstatu, ŽIVÉ VHLEDY, vám rozjasní nový pohled a nové procítění vašich témat a životních oblastí.
AŤ JASNOST PROZÁŘÍ VŠECHNY ASPEKTY NAŠEHO BYTÍ A PROJASNÍ NÁM CESTU V TOMTO OBDOBÍ STÁLE NOVĚ VZNIKAJÍCÍCH ZÁKEŘNÝCH FILTRŮ, KTERÝM DÁVÁME MOC NAD NAŠÍ JASNOSTÍ!!!
Edita Santiago 2
REZERVACE VAŠICH TERMÍNŮ předem:
S láskou…
info@evaaurareal.com

Podrobnosti

Zahájení:
10.6.2024 - 9:00
Ukončení:
12.6.2024 - 18:30
Cena:
1900Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.evaaurareal.com , www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Eva Aura Real

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913