Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MEDITAČNÍ HARMONIZACE se ŠAMANKOU JANE

9.3.2018 - 18:30 - 19:30

250Kč

…meditace a šamanská léčení vedoucí k naší podstatě. K naší duši, srdci a vyprázdnění mysli. K celkovému souladu sami se sebou, s okolím, s Matkou Zemí a naším životem. Ochotou ho měnit a tvořit.

 

Začneme tím, že vás očistím.  Zvuk bubnu vás bude aktivovat na všech úrovních vašich těl. Pak následuje meditace jako cesta k sobě…ke svému naslouchání a pozorování. Budeme se učit různým meditacím – uvolňujícím, očistným, meditacím s konkrétním záměrem.

Celkově tyto setkání mají za úkol vás zastavit, zpomalit, zrelaxovat, ale hlavně naučit pracovat sami se sebou. Začít více poznávat sami sebe. Posilovat svojí vnitřní sílu a uzdravovat svá srdce, duši i fyzické tělo.

 

Mým úkolem je vás podpořit na této cestě sebepoznání a léčení a zesílit vaše propojení se živly, Matkou Zemí, Nejvyšším světlem – Bohem, Univerzem, Anděly (jak si sami nazvete)  a hlavně sami se sebou.

Na sebe: pohodlné oblečení.

http://www.vsichnikreslime.cz/sila-meditace

 

 

JanaHladíkováŠAMANKA JANE H: terapeutka, léčitelka, šamanka

Léčím na úrovni srdce, ne na úrovni hlavy. Většinou je totiž velký rozdíl mezi tím, co si myslíme, a tím, co skutečně naše srdce = duše potřebuje.

Často přemýšlím, jak pojmenovat svoji práci …terapeut, léčitel, šaman? Každý tato pojmenování vnímá jinak, s různými představami a předsudky.

Já sama bych se nazvala průvodcem.

Vidím, cítím, vnímám energie, barvy, bytosti z různých světů. Ať je to rostlinná či živočišná říše, živly nebo světelné úrovně. Jak se tyto světy prolínají a jsou nám nápomocné, tak se prolínají i způsoby mého léčení. Někdy je to spíše „klasická západní“ terapie, jindy zase šamanské – léčitelské praktiky. Nechávám se vést, předávám léčivé energie, vzkazy nebo nastavuji potřebné zrcadlo – přesně tak, jak je člověku v danou chvíli potřebné, jak je připravený a změnám otevřený.

Učím se od různých šamanů, léčitelů či jiných terapeutů. Učím se a vycházím také ze své osobní zkušenosti a svých prožitků, protože není silnější zkušenosti než té osobní. V životě jsem zažila těžké chvíle plné bolesti, které jsem prožívala po úmrtí matky, zoufalství při ztrátě dítěte, útok na mé ego při finančním bankrotu i zlomené srdce při rozchodu. Byly to chvíle plné beznaděje a ztráty víry v sebe. Stála jsem na rozcestí – rezignace nebo život. Rozhodla jsem se, že svůj život „nezahodím“ a zúročím své léčivé schopnosti, které se hlásily už dávno předtím. A jak jinak, než nejdříve sama na sobě. Samozřejmě nic netrvá věčně, a jak praví jedno zenové přísloví: „Za mraky je vždy čisté nebe.“ …tak se postupně začaly střídat hodiny plné pláče za hodiny plné pohody a harmonie.

Roky to byly těžké, ale naučily mě soucitu a chápání druhých. Pomohly mi také ještě více uspořádat si své hodnoty a takto posílená jsem byla připravena vykročit vstříc mému novému životu. Životu s úsměvem nejenom na rtech, ale i v srdci.

Od té doby vím, že vesmír je nám nápomocen, jenom mu musíme trošičku vyjít vstříc a to hlavně tím, že na sobě začneme pracovat. Neznamená to se „zbláznit“ a začít „ulítávat“ mimo realitu… znamená to přijímat nové věci, měnit úhly pohledu, zbavovat se nezdravých vzorců a více otevírat svá srdce… a při tom všem zůstat pevně nohama na zemi spojeni s Matkou Zemí.

Součástí mého léčení – mé šamanské, léčitelské cesty, bylo naučit se nechat si pomoci od druhých a přiznat si svoji slabost. Díky tomu mohu nyní nabídnou svoji pomoc i já, možná právě Vám…

www.vsichnikreslime.cz, www.janehpictures.com

Podrobnosti

Datum:
9.3.2018
Čas:
18:30 - 19:30
Cena:
250Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.vsichnikreslime.cz, www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913