Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MOHENDŽODÁRO – TANTRA JÓGA pro ŽENY (začátečnice)

26.2.2019 - 17:30 - 20:30

Pokud jste nestihly přijít na první setkání s Mohendžodárem pro začátečnice a máte OPRAVDOVÝ zájem, máte poslední možnost se ještě přidat do vznikající skupiny žen a doučit první asánu. Důležité je domluvit se s předstihem přímo s lektorkou, tel. 725 594 173. 

 

Mohendžodáro je ucelený tantrický systém jógy a péče pro ženy. Je to celostní systém v péči o ženu, její vitalitu, zdraví, krásu, tvořivý život. Archetypální asány, práce s dechem – harmonizace a výživa hormonálního systému, meditace, spontánní tanec, sdílení, aromaterapie, intuitivní kresba. To vše umocněno zvukem a vibrací tibetských mís a dalších jedinečných muzikoterapeutických nástrojů.

Dozvíte se mnohé o tantrické józe, jejích účincích, nahlédnete do tajuplného rituálu, který ozdravuje a vyživuje ženské  tělo i duši.

Mohendžo- logo

 

Už několikátý rok probíhají v Centru setkávání pravidelně vždy v úterý, kurzy Mohendžodára – jednak tzv. MATEŘSKÝ OKRUH pro ZAČÁTEČNICE  a také CYKLUS pro POKROČILÉ. Začátečnice se střídají po týdnu s pokročilými, takže lekce jsou 1x za 14 dní.

 

 

Tantrická jóga je pradávným a zároveň současným rituálem pro ženy. Je to pramen, díky němuž si ženy zachovávají mládí, zdraví a svěžest po celý život.

Ženy v Mohendžodáru se podporují, fandí si, mají k sobě laskavý přístup. V bezpečí a bez tlaku na výkon se Žena uvolňuje do své přirozenosti.    Archetypální asány, práce s dechem, rozvádění energie po celém těle a výživa hormonálního systému a ženských orgánů díky účinnému zapojení dynamiky pánve a umění relaxace.

To vše se naučíte na Mateřském okruhu. Rozvinete svoje ženství, schopnost tvořit. Otevřete se naplno Životu a jeho možnostem.
Mohendžodáro- tantrická jóga, meditace, masážní terapie je ucelený systém, který formou prožitku, sebevyjádření a velké laskavosti otevírá Ženu jejímu plnému zdraví, vlastnostem a potenciálu.

Ženy v Mohendžodáru se podporují, fandí si, mají k sobě laskavý přístup. V bezpečí a bez tlaku na výkon se Žena uvolňuje do své přirozenosti.

 

 

MATEŘSKÝ OKRUH pro ZAČÁTEČNICE: 7 setkání každých 14 dní v úterý, vždy 17:30 – 20:30 hod., konkrétně: 12.2., 26.2., 12.3.,26.3., 9.4., 23.4., 7.5.

 

Cena je 2800 Kč / 7 setkání. 

 

 

 

 

 

REZERVACE PŘEDEM na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz , tel. 605 148 913 , při event. dotazech přímo u lektorky.

 

( A pokud jste Mateřský okruh absolvovaly a chcete se připojit k ženám, které se chystají na MOHENDŽODÁRO pro POKROČILÉ, informujte se přímo u paní M. Jirouchové. Cyklus začíná 29.1. úvodní lekcí pro pokročilé, další termíny jsou: 19.2., 5.3., 19.3., 2.4., 16.4. a 14.5. končí. Cena: 2800 Kč/ 7 setkání)

Těším se na Vás…

 

MILOSLAVA JIROUCHOVÁ, akreditovaná lektorka, www.miloslavaj.webnode.cz , tel. 725 594 173 má bohaté zkušenosti s vedením ženských kruhů, smíšených skupin, meditacemi, katarzními i zenovými  technikami. Absolvovala 5 letou celoroční školu Mohendžodáro – ucelený tantrický systému péče o Ženu a je akreditovanou lektorkou Mohendžodára.  Provádí muzikoterapii s tibetskými mísami, zvonkohrami a jinými nástroji. Jako Deví  předává  hojivý dotek v jedinečných terapiích a masážích pro ženy Mohendžodáro. Je mentorkou Meditací Mohendžodáro.

… podívej se mi do očí, poví Ti to více než mnoho slov….
Od mala mám ráda přírodu, zvířata. Les je mým chrámem, tam se chodím smát i plakat. Ráda zkouším, pozoruji, objevuji a nořím se do ještě větších hloubek již poznaného včetně sebe samé. Je mi dobře s lidmi, kteří se dovedou na svět dívat s otevřeným srdcem a dětským nadšením i přes nelehké chvíle, kterými si každý z nás někdy prochází. Mou velkou vášní a radostí je malování, Mohendžodáro – ucelený tantrický systém pro ženy a určitě řada naplňující momentů a životních setkání či zvratů. Mám ráda exotické vůně, kameny, místa, kde dýchá genius loci.

Podrobnosti

Datum:
26.2.2019
Čas:
17:30 - 20:30
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.miloslavajwebnode.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913