Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

NESPOUTANÝ TANEC – cyklus PODZIM – „večerní odvaz“

24.11.2023 - 18:00 - 20:00

Poslední páteční setkání „nespoutaného tance“ .

Na případný nový cyklus se můžete informovat přímo u lektorky.

K účasti nepotřebuješ žádnou předchozí zkušenost s tancem, nepotřebuješ kondici, ani to, čemu se říká talent nebo smysl pro rytmus. Zapomeň na výkon, úsilí, dokonalost, hodnocení.

 

Nespoutaný tanec je o svobodném sebevyjádření přirozeným pohybem bez šablon a bez choreografie; pro všechny, kteří se chtějí prožít ve své autenticitě, více se cítituvolnit se, zakusit větší pružnost, užít si radost ze svobodného pohybu a být více přítomní – ve svém těle, a také v Životě. Nenajdeš v něm nic, co by se dalo jakkoli zaškatulkovat.

Nejde o automatické bezduché povlávání prostorem. Cílem je následovat sebe sama, rozvinout vnitřní impuls, dovolit si opravdovost a být přítomen TEĎ“.

 

Více viz úvodní strana webu – viz PRAVIDELNÉ AKCE…
PŘIHLÁŠKY na případné další cykly: https://www.divokakoza.cz/pravidelne-akce/vecerni-odvaz/#terminy-ceny-odvaz-se-rozvaz-se Kontakt: Renata Šťastná, tel. 725 336 636

 

…………………………………………………………………………………………..

Provází: RENATA ŠŤASTNÁ, www.divokakoza.cz, tel. 725 336 636, mail: renata.cb@centrum.cz

Vnímám se … jako žena, tanečnice, muzikantka, spojená s přírodou, poutnice divokou krajinou vnější i vnitřní, oceňující krásu v různých jejích podobách, milovnice humoru a plnosti Života.

Sdílím Cestu k sobě skrze provázení Nespoutaným TANCEM, hrou se ZVUKEM, tvořením s HEDVÁBÍM a skrze spojení s PŘÍRODOU, s KRÁSOU a JEMNOSTÍ – v tom jsem sama sebou, v tom jsem „Doma“.

Podrobnosti

Datum:
24.11.2023
Čas:
18:00 - 20:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.divokakoza.cz

Pořadatel

Renata Šťastná
Telefon:
725 336 636

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913