Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

NOVOROČNÍ SETKÁNÍ s DUCHEM ORLA

4.1.2018 - 19:00 - 20:30

650Kč

Možná se právě nacházíte v životní fázi, kdy přemýšlíte jak dále, co udělat, kam se nasměrovat. Možná se vám opakují stále dokola stejné situace, ale nevíte, co s tím.  Možná se cítíte „zacykleni“, možná přešlapujete na místě.  Možná nevidíte, co potřebujete vidět…nebo vám jenom chybí odvaha udělat změnu.

Ať už cítíte, že potřebujete udělat velký životní krok či malý krůček k většímu sebepoznání, k nalezení smyslu a naplnění svého života láskou a radostí, nápady, svobodou… Pro váš všechny je tu setkání s velkým  Duchem Orla v jeho plné síle k vaší podpoře.

 

Setkání s Duchem Orla je vždy silný zážitek.  Síla Orla je v nadhledu a detailu zároveň. V jeho čisté mysli a jasném vidění. V samotném Bytí.  Učí nás vidět v širších souvislostech. Pomáhá nám změnit úhel pohledu, uvolnit stagnující myšlení a postoje. Pomáhá nám utřídit si v sobě, co potřebujeme a nasměrovat nás, kam potřebujeme…

Tak jako Orel v přírodě létá nad krajinou a vidí ji v celé šíři, tak nás učí potřebnému rozhledu. Zároveň je mistr zraku a tak během chvíle dokáže zaměřit svoji pozornost na zcela konkrétní cíl. Učí nás šetřit svou energii a věnovat ji tam, kde je potřeba. Díky tomu neplýtváme svým časem, svou pozorností na věci, které nepotřebujeme, ale jsme schopni soustředit se na konkrétní problém a jeho řešení.  Tento učitel nás učí pracovat efektivně a zároveň být flexibilní.

 

Orel žije svobodně. Létá vysoko, ale vrací se na zem. Je stále propojen s Matkou Zemí. Tak nás přirozeně učí běhu života. Nezná čas a tak nás přirozeně učí Bytí v přítomnosti.

Přijďte se seznámit s Duchem Orla, tímto velkým učitelem. Naplnit se jeho entitou a moudrostí, nechat vyjevit potřebné a posílit tak svou vnitřní sílu …

Na toto setkání – léčení přineste obětiny jako poděkování Duchu Orla – květiny, čokoládu, oříšky, sušenky, ovoce apod., co vás napadne. Zbytek pak společně sníme.

Orlí pera, která přinesu, nám budou zastupovat i hmotnou entitu Orla. S  jejich pomocí a sílou vykuřovadel vás očistím. Očisty jsou na začátku, pak je léčení a konečná očista….

Bude mi potěšením být vaším šamanským průvodcem při tomto krásném setkání

Jane

 

Lektorka: JANE H.

www.vsichnikreslime.cz
www.janehpictures.com

 

„Praktikuji šamanská léčeníJane. Léčím na úrovni srdce, ne na úrovni hlavy. Většinou je totiž velký rozdíl mezi tím, co si myslíme a tím, co skutečně naše srdce = duše potřebuje.“

 REZERVACE PŘEDEM na:

centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

Podrobnosti

Datum:
4.1.2018
Čas:
19:00 - 20:30
Cena:
650Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání