Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

NUMEROLOGIE 1 – EVA BAKOVÁ

12.11.2016 - 9:00 - 13.11.2016 - 15:00

2800Kč

Paní Eva Baková Vám na dvoudenním semináři představí numerologii dle systému výpočtů Ing. Jaroslava Baka, jejímž cílem je na základě přírodních zákonů dospět k lepšímu pochopení osobnosti člověka. Můžete najít odpovědi na mnoho otázek nejen pro sebe, ale i pro svou rodinu či přátele: jaké mám talenty a schopnosti- jaký je můj charakter – pracovní, společenské a osobní potřeby – partnerství – zdravotní potíže – jak uspět ve škole, v zaměstnání atd.

Budete seznámeni s unikátním autorským systémem pohledu na čísla. Jejich zpracování a zápis do mřížky, obohacený o dolaďující astrologické prvky, poznatky o živlech, tarotu, desetitisíciletého čínského kalendáře a japonské astrologie Kigaku zkomponovaný tak, že výpovědní hodnota data narození získává úžasnou přesnost a hloubku.

Systém je propracovaný způsobem srozumitelným a přijatelným jak pro osoby laděné intuitivně, tak pro ty, kteří jsou zaměřeni spíše technicky a logicky.

 

Osvojíte si pracovní postupy a výpočty na různých schématech numerologie – rozdělení čísel do psychických hladin – tvorba numerologické mřížky – výpočet životního čísla – výpočet osobních ročních vibrací – klíčová iniciála a duševní číslo – plné a prázdné číselné roviny – trojúhelníky devítiletých vibračních karmických cyklů – vliv data narození na zdraví – studie duše atd.

 

SOBOTA: 9:00 – 19:00, NEDĚLE: 9:00 – 15:00

 

Baková

 Eva Baková

je ředitelkou Bakovy školy numerologie. Od roku 1990 se ve volném čase zabývá studiem a praktickou aplikací alternativní medicíny, prevencí nemocí, metapsychologií, zkoumáním vztahů a zákonitostí mezi psychikou člověka, jeho fyzickou konstelací, zdravotním stavem a schopnostmi seberealizace. Dále se zajímá o praktickou filozofii, studium duchovních principů, o vztahy mezi fyzikálními a duchovními zákonitostmi. Od roku 1999 pracuje profesionálně jako osobní poradkyně a později i jako lektorka Bakovy školy numerologie. Pořádá kurzy numerologie a duchovních nauk, poskytuje numerologické rozbory, firemní poradenství a osobní terapie.
www.bakova.cz
www.numerologie-bsn.cz

Podrobnosti

Zahájení:
12.11.2016 - 9:00
Ukončení:
13.11.2016 - 15:00
Cena:
2800Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913