Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OBJEV SVOU VÁŠEŇ A ŽIVOTNÍ SÍLU

3.12.2016 - 10:00 - 18:00

1550Kč

Celodenní workshop pro ženy – pouze 10 míst

Registrace předem nutná!

Workshop nabitý praktickými cvičeními, radami a doporučeními, které probudí vášeň ve vašem těle, vztahu i v životě. Vítané jsou ženy začátečnice, ale i pokročilé v osobním rozvoji.

Co se dozvíš:

– co nám brání prožívat větší potěšení z milování

-.co všechno je ve hře, když žena vstupuje do milostného spojení

– jaká je ženská sexualita

– jak pracuje polarita muž/žena ve vztahu

– jak se rodí vášeň a jak ji podpořit a neztratit.

 

Na co se můžeš těšit:

Na workshopu budeme pracovat s tématy, jako je radost, vitalita, uspokojení ze života a celkové zdraví. Dozvíme se, jak porozumět svým potřebám a touhám a jak jimi naplnit svůj život.

Na workshopu nebudeme pracovat s intimitou.

 

 

Co získáš pro sebe:

Workshop je zaměřen na to, jak být otevřená, spokojená, veselá a jak se o sobě dozvědět více, skrze postoj ke své vlastní sexualitě. Uvědomíš si na mnoha vzorcích svého chování proč to tak je, a hlavně, jak to můžeš změnit, abys byla šťastnější. CO PRO TO MŮŽEŠ UDĚLAT A JAK.

Techniky, které jsou pro vás připraveny, jsou jemné, příjemné a oživující. Přesto mohou přinést hluboká uvědomění a léčení.

Vezměte si sebou: volné oblečení, nejlépe tričko a sukni, šátek na oči, karimatku a deku, něco na svačinku a psací potřeby.

Jana Mašková Zimolová,CSB, lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

Na základě kalifornského profesionálního sebezkušenostního výcviku sexuologické práce s tělem pod Evropskou akademií somatického vzdělání (EASE), rozšiřuji a doplňuji služby, které nabízejí sexuologové, psychologové a lékaři.

Jako certifikovaný sexological bodyworker (CSB) nabízím poradenství v oblasti intimity a sexuality.

Pracuji s klienty nejen na základě teoretických znalostí, ale díky rezidenčnímu sebezkušenostnímu výcviku, který je součástí studia, také čerpám ze svým vlastních prožitků. Pracuji formou konzultací a poradenství buď při osobních setkáních nebo po Skypu. Ve své praxi používám přímou práci s tělem a s technikami SB.

Pořádám přednášky, semináře a workshopy, publikuji a spolupracuji na několika velkých projektech (viz. Škola ženy, Ženo na slovíčko). Ve výcviku sexuologické práce s tělem, který se každoročně koná, ve spolupráci s Josephem Kramerem, Ph.D. v Čechách, supervizuji výcvik CSSE, což je speciální trénink průvodců (koučů), kteří se dále starají o studenty v průběhu ročního studia.

Jsem spoluorganizátorkou Konference o sexuologické s práci tělem 2016 a zakladatelkou studia Terapie dotykem.

Po akreditovaném studiu grafologie a psychologie osobnosti pokračuji nyní dále ve studiu psychoterapie na Pražské psychoterapeutické fakultě. Jsem akreditovanou lektorkou tantra-jógy pro ženy a absolventkou Školy celostní smyslné masáže.

Jsem lektorkou v oblasti intimních vztahů a konzultantkou týmu TrustFrame-Psychologie, psychologické poradny pro ženy na www.trustframe.cz.

„Práci s dotykem cítím jako své poslání.
Je pro mě odjakživa velice důležité ctít dotyk, používat jej v běžném životě co nejvíce a pomocí dotyku komunikovat s ostatními. Věřím, že láskyplný citlivý dotyk, má léčivou moc.
Dlouholetým studiem v oblasti sebepoznání, psychologie a psychoterapie, tantry a meditace jsem získala úplně nový přístup k životu, ke svému okolí a ke člověku jako takovému.
Žiji bez předsudků a snažím se přijímat každého člověka takového, jaký je. Bezpodmínečně.
Stále se vzdělávám a přináším tak do svého života více otevřenosti, lidskosti a vědomého žití v přítomném okamžiku.
Mým přáním je poskytnout vám zcela nové informace a prožitky, poodhalit nové obzory v oblasti intimity a pomoci vám najít naprosté naplnění v prožívání sexuálního života.“

„Chci přispět ke snížení zbytečných nevěr, rozchodů a rozvodů…“

Podrobnosti

Datum:
3.12.2016
Čas:
10:00 - 18:00
Cena:
1550Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913