Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OBLIČEJOVÁ JÓGA na MÍRU

18.11.2023 - 17:00 - 20:00

1400Kč

Ač se tvrdí, že člověk bez vrásek je člověk bez minulosti, když objevíme v zrcadle své první vrásky, je nám toto rčení jen slabou útěchou, že?

Obličejová jóga dokáže s vráskami účinně zatočit. Vycházíme z toho, že obličejové svaly jsou připojeny přímo na kůži, která je pokrývá. Jejich uvolnění vede i k uvolnění kůže k nim připojené. To je hlavní příčinou povadlé a povolené pleti i dvojitých brad. Je tedy nutné posílit svalový tonus cvičením, žádný krém to za nás neudělá.Efektivní trénink obličejových svalů v součinnosti se správným dýcháním dokáže zázraky – zjemňuje již vzniklé vrásky a oddaluje tvorbu nových, rozjasňuje pleť, navrací pevné kontury obličeje, zkrátka mládneme.

Obličejová jóga umí vyhladit vrásky a rozzářit pleť. Pár jednoduchých cviků denně dokáže více než sebedražší krém.

Tento seminář – to jsou 3 hodiny včetně omlazujícího taoistického cvičení a skripta s detailním popisem cviků.

Obličejová jóga stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, zlepšuje prokrvení a pročištění pleti, zmírňuje až odstraňuje vrásky, dvojitou bradu, váčky pod očima, zpevňuje kontury tváře, vyhlazuje a prozáří pleť a je také skvělým antidepresivem. A to vše vlastními silami s minimální časovou a finanční investicí.

 

Co Vás na tříhodinovém semináři čeká:
– rozcvička + sestava cviků obličejové jógy pro celý obličej,
– liftingová automasáž obličeje s baňkou,
– individuální diagnostika a sestava cviků a technik vhodných právě pro Vás.


CO S SEBOU: pohodlné oblečení, pleťový olej a větší zrcátko
V CENĚ: 1400 Kč jsou kartičky na cvičení s detailním popisem pozic, manuál s tipy pro zdravou pleť, individuální diagnostikou a návodem na lymfatickou masáž, silikonová baňka na lymfatickou masáž

VČASNÉ OBJEDNÁNÍ zde:   https://www.jogasyvonou.cz/oblicejova-joga/

……………………………………………………………………………………….

 

Ing. YVONA ŠVECOVÁ, průvodkyně na Vaší cestě k harmonii a ke zdraví… www.jogasyvonou.cz , tel. 604 815 667.

Patřím mezi první certifikované lektorky hormonální jógové terapie pro ženy, muže a diabetiky u nás, jsem certifikovaná lektorka metody přirozeného zlepšení zraku a věnuji se také účinné obličejové józe, která dokáže umazávat stopy věku z naší tváře. Semináře připravuji po celé naší krásné zemi od r. 2015 a každý z nich je pro mne zážitkem a doufám, že bude i pro vás. A za to vše děkuji nemoci, která mi před lety ukázala, co mám ve svém životě změnit a díky níž jsem objevila úžasné sebeléčivé síly, které v sobě máme všichni, jen je stačí využít a dát tělu možnost, aby se samo uzdravilo. Všechny zmíněné terapie samozřejmě vyžadují náš aktivní přístup, naše zdraví i krása za to přece stojí.

Mám za sebou již mnoho seminářů a díky nim jsem nasbírala spoustu zkušeností. Semináře pojímám jednoduše, prakticky a zábavnou formou tak, aby se používané metody a techniky naučil každý a odcházel s dobrým pocitem.

Všechny metody, které vyučuji, také praktikuji, díky tomu jsem zdravá jako řípa, vidím jako rys a vrásky? To posoudíte sami na některém z mých seminářů. Těším se na Vás!

Podrobnosti

Datum:
18.11.2023
Čas:
17:00 - 20:00
Cena:
1400Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.jogasyvonou.cz

Pořadatel

Ing. Yvona Švecová
Telefon:
604 815 667

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913