Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

POCITY a ŽIVOTNÍ ENERGIE

20.12.2017 - 18:15 - 21:00

200Kc

Na této přednášce se dozvíte co jsou pocity, a jak pocity souvisejí s životní energií. Budeme mluvit o stavech životní energie, jak vypadá její nedostatek a jak souvisí pocity se syndromem vyhoření či s únavovým syndromem. Probírat se budou i návody jak řešit případy pocitové manipulace a ovládání a též obranu proti energetickým upírům.

Přednáška zahrnuje praktické ukázky technik práce s pocity a též diskusní část, kde se můžete ptát na vše, co vás o tématu zajímá.

REZERVACE PŘEDEM:

Š. Dominová, tel. 607 009 417 nebo mail: baobab.cb@gmail.com

 

Přednáší: MÍLA REJLKOVÁ (www.milarejlkova.cz)

Mila Rejlkova

Psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem

Mojí hlavní tématikou je práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci, řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti, a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků. Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.

Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

 

Podrobnosti

Datum:
20.12.2017
Čas:
18:15 - 21:00
Cena:
200Kc
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913