Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PODSTATA SVĚTELNÉHO TĚLA MERKABA a AKÁŠICKÉ VHLEDY

2.3.2019 - 9:00 - 18:00

1800Kč

Seminář rušíme…možnost náhradního termínu.

Opakujeme už potřetí a zřejmě naposledy další z volně navazujících vhledů do tajemství posvátné geometrie naší světelné podstaty.

Tento seminář je pro všechny, kteří v sobě cítí podstatu zákona pohlaví projevenou v esenciální geometrii a chtějí se ponořit do hlubin poznání všeho, co se nyní ve větším měřítku děje na planetě Zemi. MERKABA jako hlavní tělo pro sladění s planetárními změnami, které nás v  následujícím období čekají.

 

PŘIJĎTE SE ROZPOMENOUT NA SVOU PODSTATU BYTÍ A VĚDOMĚ TAK MŮŽETE OVLIVNIT URYCHLOVÁNÍ PLANETÁRNÍCH ZMĚN SKRZE VLASTNÍ PŘIJETÍ NEFYZICKÉ PODSTATY LIDSKÉHO BYTÍ.

Budou zodpovězeny i otázky a pochyby na toto komplexní téma skrze přímé akášické čtení od Lemiany Santiago.

PROGRAM SEMINÁŘE
– Lidské tělo versus světelné tělo
– Aktivace světelného těla a její proces
– Posvátná geometrie Merkaby
– Mužská podstata Merkaby
– Ženská podstata Merkaby
– Život s aktivní Merkabou aneb manifestace vyšších principů Vesmíru

 

ORIENTAČNÍ HARMONOGRAM
od 9:00 do 18:00 hod., přestávka na oběd 13 – 14 hod.
 

REZERVACE PŘEDEM:
tel: 605 148 913 nebo email: centrumsetkavani.cb@seznam.cz

Jelikož je počet míst omezen, můžete si své místo rezervovat zálohou Kč 800,- na účet u Fio banky 2700510000/2010.Doplatek Kč 1000,- se poté bude hradit na místě. Jako variabilní symbol, prosím, uveďte Vaše telefonní číslo.
Link na závaznou rezervaci:

 http://www.editasantiago.cz/akce/podstata-svetelneho-tela-merkaba-ceske-budejovice-brezen/

 

Lektoři:

MOJMÍR ČALKOVSKÝ – specialista na posvátnou geometrii a EDITA LEMIANA SANTIAGO, www.editasantiago.cz, tel. 731 390 037, edita@editasantiago.cz,   transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se i věnovala zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most, což ji otevřelo velký vhled do silových polí a vortexů planety. Současně je vedena kombinovat individuální čtení s jedinečnými cestami na silová místa Yucatánu a Havajských ostrovů.

Edita Santiago 2Po čtrnáctiletém období  propojování více světů a absolvování mnoha školení v ČR i zahraničí, se za používání channelingu (čtení z energetického pole) posledních 6 let intenzivně zabývá čtením Akášických záznamů pro klienty z celého světa v jazyku španělském, anglickém a českém. Později byla Strážci Akáši vedena k přípravě a manifestaci kurzů a seminářů. Její zkušenosti s tímto vesmírným darem lidstvu jsou stále natolik obohacující, že je vedena předat je všem, jejichž duše volá po tomto poznání (ty nejpodstatnější informace, osobní kódy) a naučit účastníky jejich kurzů ten nejjednodušší a nejpřirozenější způsob jak vstoupit a číst v akášických záznamech. Pro ty, kteří však čelí nejistotě, nedůvěře a pochybám poskytuje vedení na jejich cestě k sebe sama.

Podrobnosti

Datum:
2.3.2019
Čas:
9:00 - 18:00
Cena:
1800Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.editasantiago.cz

Pořadatel

Edita Lemiana Santiago
Telefon:
731 390 037
E-mail:
edita@editasantiago.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913