Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PODSTATA SVĚTELNÉHO TĚLA MERKABA a AKÁŠICKÉ VHLEDY

9.12.2018 - 9:00 - 18:00

1500Kč

Další z volně navazujících vhledů do tajemství posvátné geometrie naší světelné podstaty.

Tento seminář je pro všechny, kteří v sobě cítí podstatu zákona pohlaví projevenou v esenciální geometrii a chtějí se ponořit do hlubin poznání všeho, co se nyní ve větším měřitku děje na planetě Zemi. MERKABA jako hlavní tělo pro sladění s planetárními změnami, které nás v  následujícím období čekají.

 

PŘIJĎTE SE ROZPOMENOUT NA SVOU PODSTATU BYTÍ A VĚDOMĚ TAK MŮŽETE OVLIVNIT URYCHLOVÁNÍ PLANETÁRNÍCH ZMĚN SKRZE VLASTNÍ PŘIJETÍ NEFYZICKÉ PODSTATY LIDSKÉHO BYTÍ.

Budou zodpovězeny i otázky a pochyby na toto komplexní téma skrze přímé akášické čtení od Edity Lemiany.

 

PROGRAM SEMINÁŘE

  • Lidské tělo versus světelné tělo
  • Aktivace světelného těla a její proces
  • Posvátná geometrie Merkaby
  • Mužská podstata Merkaby
  • Ženská podstata Merkaby
  • Život s aktivní Merkabou aneb manifestace vyšších principů Vesmíru

ORIENTAČNÍ HARMONOGRAM

od 9:00 do 18:00 hod. (přestávka na oběd 13 – 14 h.)

 

Jelikož je počet míst omezen, můžete si své místo rezervovat zálohou Kč 500,- na účet u Fio banky 2700510000/2010. Doplatek Kč 1000,- se poté bude hradit na místě. Jako variabilní symbol, prosím, uveďte Vaše telefonní číslo.

 

Lektoři:

MOJMÍR ČALKOVSKÝ – specialista na posvátnou geometrii a EDITA LEMIANA SANTIAGO, www.editasantiago.cz, tel. 731 390 037, edita@editasantiago.cz,  transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se i věnovala zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most, což ji otevřelo velký vhled do silových polí a vortexů planety. Současně je vedena kombinovat individuální čtení s jedinečnými cestami na silová místa Yucatánu a Havajských ostrovů.

Po čtrnáctiletém období  propojování více světů a absolvování mnoha školení v ČR i zahraničí, se za používání channelingu (čtení z energetického pole) posledních 6 let intenzivně zabývá čtením Akášických záznamů pro klienty z celého světa v jazyku španělském, anglickém a českém. Později byla Střážci Akáši vedena k přípravě a manifestaci kurzů a seminářů. Její zkušenosti s tímto vesmírným darem lidstvu jsou stále natolik obohacující, že je vedena předat je všem, jejichž duše volá po tomto poznání (ty nejpodstatnější informace, osobní kódy) a naučit účastníky jejich kurzů ten nejjednodušší a nejpřirozenější způsob jak vstoupit a číst v akášických záznamech. Pro ty, kteří však čelí nejistotě, nedůvěře a pochybám poskytuje vedení na jejich cestě k sebe sama.

REZERVACE PŘEDEM:

Dagmar Celbová, tel: 605 148 913
email: centrumsetkavani.cb@seznam.cz

Podrobnosti

Datum:
9.12.2018
Čas:
9:00 - 18:00
Cena:
1500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.editasantiago.cz

Pořadatel

Edita Lemiana Santiago
Telefon:
731 390 037
E-mail:
edita@editasantiago.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913