Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PODZIMNÍ OČISTA aneb „TERAPIE NEJEN STRAVOU“ (čtyřtýdenní cyklus)

5.11.2018 - 18:30 - 21:00

2200Kč

Po velice úspěšném říjnovém cyklu nabízí celostní terapeutka Kamila Doubková  také v listopadu (od 5.11. do 3.12.) opakování podzimní očisty, která je zaměřená tentokrát na tlusté střevo a plíce.

 

Začínáme 5.11. ( 18:30 – 21:00 hod!!!) a pak další 4 pondělky, tzn. celkem 5 setkání. Konkrétně: 12., 19. a 26.11. a poté zakončíme 3.12. (18:30 – 20:30 nebo 21:00 hod.)

Podzim je obdobím tlustého střeva a plic. Také obdobím smutku a melancholie. Ideální doba vycestovat sám k sobě, do své mysli, duše a udělat si čas pro své tělo.

Tentokrát to nebude tolik o vzteku a játrech jako na jaře, ale zaměříme se zejména na očistu tlustého střeva. Česká republika je bohužel na prvních místech ve výskytu nádorového onemocnění tlustého střeva a jediná možnost jak tento výskyt zmírnit je ta, že se o své tělo budeme zajímat a něco pro sebe uděláme. Se stavem tlustého střeva  souvisí i stav naší kůže a dýchacího ústrojí. Tlusté střevo ovlivňuje i jakýkoliv chronický zánět v těle.

Dozvíte se, co je mikrobiom, který ovlivňuje nejen tělo samotné, ale i stav mysli, mozku a také emocí.

 

Kurz je určen pro každého, kdo CHCE:
– ozdravit celý svůj organismus /TĚLO, MYSL, DUŠI/
– ubrat přebytečné kilogramy
– připravit tělo na zimní období
– zlepšit své zdravotní potíže, zejména KOŽNÍ ONEMOCNĚNÍ,CHRONICKÉ ZÁNĚTY V TĚLE včetně ZÁNĚTŮ DÁSNÍ, PŘEKYSELENÍ ORGANISMU, ASTMATICKÉ POTÍŽE, ÚNAVU a ÚNAVOVÝ SYNDROM, BOLESTI KLOUBŮ, BOLESTI HLAVY, MIGRÉNY, PORUCHY SPÁNKU, jakékoliv další chronické potíže…

 

 

Pro koho je kurz nevhodný:
– pro kojící maminky a těhotné ženy
– pro kohokoli s probíhajícím akutním infekčním onemocněním nebo po něm

 

PRŮBĚH KURZU /co se bude dít/:
Jedná se o pozvolnou očistu celého organismu, tentokrát se zaměřením na tlusté střevo, jeho očistu, podpoření správné mikroflory, našeho mikrobiomu, který úzce souvisí nejen s naším mozkem, ale také způsobuje různá chronická onemocnění. Samozřejmostí bude i očista mysli, řekneme si o emocích, které ovlivňují náš život, zdraví. Využijeme měsíčních fází, které nás podpoří v našem úsilí. Celou očistnou kůru podpoříme bylinkovými čaji namíchanými speciálně pro tuto očistu.

 

Jednotlivá setkání:
5. 11. ( 18:30 – 21:00 hod!!!)  – úvodní přednáška /krátké seznámení s pentagramem, element tlustého střeva, mikrobiom, bylinný čaj na první tři týdny, písemný jídelníček na první týden, dechová cvičení, dle zájmu diagnostika z jazyka.
12., 19. a 26. 11. a poté zakončíme 3. 12. (18:30 – 20:30 nebo 21:00 hod.) – vždy písemný jídelníček na další týden, sdílení – zpětná vazba, dotazy, přednášky a povídání dle zájmu – termika potravin, strava v pentagramu, bylinky, chronický zánět v těle, tkáňové soli, práce s emocemi, energetická psychologie, epigenetika, meditační a praktická cvičení pro ozdravění těla i mysli.

 

Co se dít nebude:
nejedná se o úplný půst či hladovění.

Cena 2200Kč zahrnuje: úvodní přednášku a další čtyři setkání, písemný jídelníček na 5 týdnů – stravu pro každé roční období, praktická a dechová cvičení, 2x bylinkový čaj, namíchaný speciálně pro tuto očistu.

 

Cena nezahrnuje: individuální konzultace, další individuálně doporučené byliny a doplňky¨/vše je možné po domluvě/.

 

Přihlášení je nutné nejpozději několik dní před začátkem kurzu telefonicky nebo mailem u D. Celbové, tel: 605 148 913 , email: centrumsetkavani.cb@seznam.cz, v ojedinělých případech i později.

Poté je nutné uhrazení zálohy 1000Kč na číslo účtu je 1777686173/0800 – doplatek 1200Kč se platí na místě při prvním setkání.

 

BONUS: své služby a dobroty z obchůdku “ ROZMARÝNKA“ v Čechově ul. ( www.kramekrozmarynka.cz ) nám přijde nabídnout vždy před začátkem a na konci každého setkání paní DAGMAR MUSILOVÁ.

 

 

 

Dotazy telefonicky: 778 771 599, přímo na lektorku a celostní terapeutku, paní KAMILU DOUBKOVOU, www.kamiladoubkova.cz

K. Doubková„Pracuji jako celostní terapeut v Českém Krumlově.

Původně jsem zdravotní sestra, pracovala jsem přes 20 let v nemocnici. Poté jsem dostala možnost vyzkoušet si na nějakou dobu roli pacienta, vidět to z té druhé strany a to na mnoha pracovištích v ČR.

 

Už léta mi chyběl jakýsi ucelený pohled na pacienta a tato zkušenost mi v mnohém potvrdila, že tomu tak je a mému životu a práci to smysl nedává. Tudíž jsem začala hledat jiné směry, filosofie, které vedou k uzdravení člověka jako celku. Protože mi byly blízké byliny, studovala jsem školu přírodních terapií a postupně mnoho dalších směrů, které mne oslovily. Postupem času nastalo rozhodnutí odejít ze zdravotnického systému a otevřít poradnu. Mým cílem je propojit znalosti západní medicíny s východními filosofiemi, protože mi to dohromady dává ohromný smysl. Používám diagnostiku z Čínské medicíny, znalosti a zkušenosti ze západní medicíny, české bylinky, medicinální houby a především psychosomatické souvislosti. Stále studuji, je to učení na celý život, které mne nesmírně baví a naplňuje.

Má práce je zároveň mým koníčkem, dělám ji s láskou a úctou ke každému, kdo ke mně přijde.

A kdo ke mně chodí? Kdokoliv. Někdo ještě není připravený převzít odpovědnost za svůj život a je to tak v pořádku. Takový člověk přijde pro doplňkovou léčbu bylinami a psychoterapií ke klasické léčbě. Někdo už naopak zanevřel na klasickou léčbu, pak se snažíme najít cesty, které jsou pro něj nejvhodnější a povedou k trvalému uzdravení.  Kromě bylin a psychosomatického řešení, změny jídelníčku na sobě tito lidé „makají“ a také mají nejlepší výsledky. Někdo si pak přijde jen k psychosomatické konzultaci, potřebuje jen jakýsi „AHA“ moment, ucelení myšlenek, životních situací a občas se i stane, že na svou odpověď přijde sám.

Příběhy lidí jsou různé. Vše, co si řekneme, zůstává za uzavřenými dveřmi. Nikdy nikoho nesoudím, a k ničemu nenutím, každý máme svou cestu.
A kdo ke mně nechodí? Lidé, kteří by ode mne chtěli zázrak. Něco udělejte, dejte mi zázračný koktejl a já nebudu dělat nic. Nemohu a ani nechci za nikoho přebírat odpovědnost. V každém z nás je obrovská síla k uzdravení, jen o ní mnohdy nevíme, nebo si ji nechceme dovolit. I tak je to v pořádku.“

Těším se na podzimní setkávání. S láskou a úctou Kamila

Podrobnosti

Datum:
5.11.2018
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
2200Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.kamiladoubkova.cz

Pořadatel

Kamila
Telefon:
778 771 599
E-mail:
poradna@kamiladoubkova.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913