Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

POZNEJ SÁM SEBE (EOV – mimooční vidění, schopnosti, dovednosti, potenciál, meditace…)

12.2.2024 - 18:30 - 20:30

250Kč

Přijměte pozvání na společné setkání a otevřenou diskuzi s lektorkou JANOU SLAVĚTÍNSKOU. Čeká nás praktické seznámení s metodikou EOV (extraokulární vidění), meditace, znovuobjevení schopností, jako je intuice apod.

 

Můžete s sebou přivést i větší děti.

 

 

Cena: 250 Kč, děti do 15 let zdarma

PŘIHLÁŠENÍ PŘEDEM: 605 148 913 nebo 721 980 575

 

Provází: JANA SLAVĚTÍNSKÁ, certifikovaná lektorka metodiky EOV pro děti a dospělé, eovcb.cz, tel. 721 980 575

Přes 20 let mě provází práce s lidmi a jejich důvěra ve mě. Jsem empatická, zvídavá osůbka, která umí lidem naslouchat se zájmem a chutí. Odměnou mi byla slova vděku. Přesto jsem snila o propojení komunikace i s dětmi, které mě vnímaly jako hravou holku, která nikoho nesoudí a v každém vidí jedinečnost. A jak se říká, nic není náhodou.

Před více jak 3 roky jsem poprvé zahlédla několik informací k mexické metodě EOV (kurzy duševního rozvoje, rozšíření vědomí a extraokulárního vidění). To jsem ještě netušila, jaký přesah má tato metoda do života dětí, dospělých a celého rodinného systému. A jak změní i náš život.

Při lekci s dětmi se využívá meditační maska a rozvíjí se tak EOV (extraokulární vidění). Je fascinující vidět děti, které po první lekci rozkvetou a s nimi i jejich rodiče. Na radost, že se dětem povedlo vidět přes masku už první hodinu, naváže smysl podstatnější v životě, a to zlepšené vztahy v rodině, všímavost, empatie, zvýšená soustředěnost ve škole, děti jsou kreativnější, lépe si pamatují, jsou sebevědomější. Důležitá je vzájemná spolupráce mezi lektory, dětmi, rodiči, na kterých obzvlášť záleží, aby čas a podporu věnovali spolu s dětmi na nové cestě k lepším zítřkům.

Je krásné, že jsem se mohla i sama přesvědčit, že vidět mohou přes masku i dospělí. Viděla jsem, co naše mysl dokáže.

Mozek je prozkoumán jen z malé části a náš lidský potenciál může využívat daleko větší kapacitu. Můžeme pracovat s intuicí, propojit pravou a levou hemisféru, a tak se rozprostře pro nás svět ve větší všímavosti.

Jsem máma dvou synů a je hezké pozorovat zkušenost s metodou EOV nejen z pozice lektorky, ale i z pohledu rodiče a vidět změny už po prvních lekcích. I puberťák se najednou otevře větší komunikaci, zvídavosti, objevujeme společné sny, pracuje více na své kreativitě v projektech (návrh školící místnosti, tvorba webových stránek eovcb.cz), vnímá svou intuici. Druhému synovi se rozvinula větší slovní zásoba a začal dávat slova do nádherně citové spisovatelské podoby.

Těším se na setkání !

Podrobnosti

Datum:
12.2.2024
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
eovcb.cz , centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Jana Slavětínská

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913