Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PŘECHODOVÉ RITUÁLY

22.3.2017 - 18:30 - 21:00

230Kč
Dříve byly rituály pravidelnou součástí běžného života. Význam rituálů přesahoval běžný denní život, jejich vliv byl mnohem silnější a hlubší, a tak i působily na více úrovních našeho života. 
Ve své praxi vidím, kolik mužů i žen zůstává „viset“ v nějakém období svého života, ačkoli se věkem již přesunuli do jiné fáze. Každá fáze je oblast nebo chcete-li časový prostor, jenž nás vede a ukazuje, jaká je naše role, úloha, úkol a co je smyslem tohoto období.
Na semináři budeme mluvit o rituálu a jeho principu. Co znamená přechodový rituál a jaký vliv a význam pro nás má. Řekneme si, jak pracovat a tvořit rituály, kde je dobré mít průvodce a v čem spočívá jeho přínos a co vytvářet sami a hned. 
Rituály a ceremonie jsou mocné nástroje, které svým vlivem dosáhnou daleko do rodové linie a ovlivňují nejen nás, ale působí i na naše děti a skrze naše děti.
Tento večer bude také praktický a kromě informací si tak odnesete i osobní zkušenost…
přečtěte si článek od Moniky:
Lektorka: Mgr.Monika Hasalová
je známá pro svou autentičnost, zkušenost a hlubokou moudrost, kterou s láskou přináší. Pracuje se slovem, s tělem, srdcem, myslí a emocemi. Její dovedností a předností je schopnost vidění souvislostí a propojení jednotlivých událostí ve srozumitelný celek. Pracuje celostně a jejím cílem je, abyste viděli princip a uměli si pomoci sami.

Více na: www.vedomyzivot.cz

 

Podrobnosti

Datum:
22.3.2017
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
230Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání