Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PŘECHODOVÉ RITUÁLY

8.12.2016 - 18:30 - 21:00

230Kč
Přechodové rituály už značí, že se jedná o přechod. Co se stane, pokud nepřejdeme? Jak se to pozná a proč měli dříve rituály takovou vážnost?

Ano, přechodové rituály mají velkou sílu – pokud je nerespektujeme, nedovolíme ani sobě a ani svým dětem vyrůst. Může se nám to zdát nedůležité, ale opak je pravdou.

Každé období našeho života nese jinou energii, roli, chce po nás jiné postoje a kvality. Když nepřejdeme – zůstaneme někde viset. Povíme si o principu, a pokud vás to bude zajímat – uděláme i rituály pro vás.

Zamysleli jste se někdy nad tím, jaké existují přechodové rituály? Některé nás napadnou úplně snadno: svatba, narození dítěte, první milostný akt, úmrtí dítěte či partnera…

Další se začnou postupně vynořovat, jakmile si položíme tuto otázku: první menstruace, přechod dívky do ženství, přechod chlapce do jinošství a do mužství, odchod dětí od rodičů…


A pak jsou ještě další, které obrovsky zasahují a působí v našich životech.
Řekneme si jak na to a co je možné udělat, abychom byli ve správném místě a čerpali z něho energii.
 
Dáme prostor každému z vás – na dotazy a osobní postřehy.
Přednášející Mgr. Monika Hasalová je známá pro svou autentičnost, zkušenost Monika-Hasalovaa hlubokou moudrost, kterou s láskou přináší. Pracuje se slovem, s tělem, srdcem, myslí a emocemi. Její dovedností  a předností je schopnost vidění souvislostí a propojení jednotlivých událostí ve srozumitelný celek.

 

Podrobnosti

Datum:
8.12.2016
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
230Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913