Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PŘEVIBRUJ SE !!! aneb ZVUKEM k HARMONII

21.3.2023 - 19:00 - 20:30

299Kč

Znovu po měsíci s Janou Rajchmanovou – jen v jiný čas (od 19:00 ): Dopřejte si chvilku pro sebe a udělejte radost svému tělu. 

Můžete se těšit na šamanské bubny, tibetské mísy, koshi, gong, flétny, zvonky, chřestidla, intuitivní zpěv a občas i něco navíc.

Díky zvuku můžete uvolnit napětí v těle, rozpustit stres všedního dne. Když se uvolníte, přestanou vám hlavou běhat myšlenky jako: musím udělat s dětmi úkoly, co budu vařit o víkendu, musím do práce, musím udělat to či ono…

Ve chvíli, kdy se vám podaří úplně vypnout, můžete zaslechnout své tělo. Co vám říká? Co mu chybí? Co potřebuje? Najednou tělo vnímáte, slyšíte, dáváte mu svou pozornost.

 

Provází: JANA RAJCHMANOVÁ, mail: Rajchmanova@seznam.cz

Z vlastní zkušenosti vím, že síla zvuku je MOCná.

Tělo si řekne, co v danou chvíli potřebuje. Někdy je to „jen“ odpočinek, ztišení, jindy chce pracovat víc (pohyb, tanec,…). Vše se děje v souladu s vámi, dle vaší připravenosti. Vždy záleží na vás, kam si dovolíte zajít. Jsem pouze průvodcem, který vás na té cestě doprovází.

Někdy je těžké vystoupit ze své komfortní zóny (vlastní zkušenost), ale je-li člověk připraven a ochoten na sobě pracovat, mohou vyplavat na povrch i zranění z minulých životů na úrovni paměti buněk. Tím se nám naskytne příležitost s nimi pracovat, léčit je a transformovat.

Není se čeho obávat. Tělo si řekne, co v danou chvíli potřebuje. Někdy je to „jen“ odpočinek, jindy chce pracovat víc. Vše se děje v souladu s vámi, dle vaší připravenosti. Vždy záleží na člověku, kam si dovolí zajít. Jsem pouze průvodcem, který vás na té cestě doprovází.

Těším se na setkání s Vámi
Jani R.

Můžete si dopřát také individuální hudební lázeň – stačí napsat mail a své tel. číslo – lektorka zavolá zpět…

Podrobnosti

Datum:
21.3.2023
Čas:
19:00 - 20:30
Cena:
299Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Jana Rajchmanová

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913