Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PŘIROZENÁ CESTA SEBEUVĚDOMĚNÍ (1/3)

22.3.2020 - 9:00 - 16:00

800Kč

Srdečně Vás zveme na prožitkový seminář…

První část z volného souboru uzdravujících vedených meditačních cvičení, otevírajících bránu do vnitřního vesmíru, vedoucích k jeho harmonizaci, pomáhajících objevovat a propojovat nové i překvapivé rozměry vědomého prožívání. Zdolávání stávajících osobních hranic.

 

1. Meditace – Naše tvůrčí síla. Propojení s energií Země. Centrum tvůrčí činnosti. Každý máme jinou skladbu nadání, jejichž naplňováním vyjadřujeme svoji jedinečnost a přitom obohacujeme celek, jehož jsme nedílnou součástí.

2. Meditace – Emoce, základ mezilidských vztahů. Je důležité naučit se vědomě volit svou roli v každém vztahu. Uvědomit si ve vztahu sám sebe, svou podstatu. Být sám sebou. Tvořivá síla nám pomáhá vyjadřovat tu nejkrásnější verzi té nejúžasnější představy o sobě.

3. Meditace – Citové vazby, sebeuvědomění. Je důležité uvědomovat si a prožívat své role v různých vztazích a přitom umět vědomě vyjádřit svůj názor a nemít při tom výčitky svědomí. Uvědomovat si svoji jedinečnost a znát svou hodnotu.

 

 

Odkaz:  http://uveritelnaskutecnost.cz/sluzby/meditace/meditace-s-jirkou

REZERVACE PŘEDEM na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo  tel.: 605 148 913

Celou částku 800 Kč zašlete prosím, na: 2479750207/0100. variab.symbol: 20200322 + do pozn.příjmení…

 

Provází: Bc. JIŘÍ NOHOVEC, www.uveritelnaskutecnost.cz , tel. 602 109 786, Poradenství a terapie pro rozvoj osobnosti, , spolupořadatel: Knihkupectví Štěstíčko, www.stesticko.cz

Výňatek z lektorova webu (O mně):

„…Dnes se věnuji plně práci orientované na návraty lidí k sobě samým, na pomoc při hledání vlastní pravdy a sebe sama těm, kteří o to upřímně stojí a využívám při tom nejen svých zkušeností, ale i přirozené napojení na vyšší sféry, které se mi v uplynulých letech postupně otevíralo. V tomto ohledu se velmi zásadním a skutečně uvěřitelným bodem v mém životě se stalo setkání s mojí současnou partnerkou, s jejímž příchodem do mého života přišla čistá láska a brána k vyššímu poznání se otevřela dokořán.

Neostýchám se dnes přiznat, že svůj život vnímám jako výjimečný a velmi osobitý, ale jedním dechem k tomu dodávám – pokud je můj život výjimečný, pak je takový i život každého z Vás, protože bez lidí kolem mne by můj život byl pouhou prázdnou existencí.“

Podrobnosti

Datum:
22.3.2020
Čas:
9:00 - 16:00
Cena:
800Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.uveritelnaskutecnost.cz

Pořadatel

Jiří a Lada Ziburovi

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913