Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

PROCESY za KOMUNIKACÍ s PETREM VLADYKOU

17.5.2024 - 15:30 - 19.5.2024 - 17:00

3300Kč

Seminář, který nabízí zcela konkrétní techniky pro ochranu před manipulací, odsávání energie, i pro využití velké moci podvědomí a jeho postupnému přeprogramování.

Také jak uvolnit a využít „energii skrytou za komunikací“ pro naše cíle. Odkrýváme bloky, podvědomé scénáře a negativní vzory pocházející z období dětství a dospívání, které vznikly na bázi komunikace, a v dospělosti se díky těmto scénářům opakovaně dostáváme do situací, které nechceme.Další oblast, kde se nevědomě programujeme, je náš vnitřní rozhovor, ta nejdůležitější oblast komunikace – sami se sebou, neboť její obsahy či zlozvyky přímo určují jak se bude dále vyvíjet náš život.Uspořádáme-li jej podle zákonitostí Alchymie slova, mění se postupně i náš život a situace kolem nás. Každého z nás se dotýká komunikace s okolím, kde se nejedná o slova, ale o to, aby z nás ten druhý (a mohou to být i ti nejbližší) „vytáhl energii“ po dobrém či po zlém.Zde je potřeba se naučit tyto situace rozeznávat a osvojit si ochranu jak na komunikační, tak energetické bázi. Tato schémata na kursu podrobně odkrýváme.
Dostanete propracované techniky, které toto vysávání od ostatních silným a elegantním způsobem znemožňuje. Pravidelným efektem těchto postupů je vždy zlepšení ve vztazích s lidmi a někdy ihned. Seminář poskytuje reálný postup jak vyjít z bludných kruhů, a to nejen v  komunikaci, ale i v životě.PROGRAM:

 • Jak náš vnitřní rozhovor určuje vývoj událostí
 • Jak přestat ztrácet energii komunikací a „reagováním“ na okolí
 • Slovní indikátory (jak poznat co kdo myslí vážně a podvědomý postoj k věci)
 • Technika „Komunikační brýle“ top managerů pro účinné vyjednávání a porozumění
 • Reflexe jako cesta k porozumění i účinná ochrana před vysáváním
 • Životní scénáře, odkrývání scénářového jednání
 • Test 5 nejčastějších miniscénářů, které hrajeme, a protijedy
 • Jak nechtěně negativně programujeme děti i sebe
 • Nejčastější skryté komunikační hry a jak je nehrát
 • Obrana proti skryté i zjevné manipulaci
 • Mentální rozhovor a jeho zásady
 • Elementární energetické reakce
 • Energetické aspekty komunikace (jak z nás ostatní na bázi komunikace skrytě vysávají energii a jak se tomu bránit)
 • Techniky soustředění energie před náročným jednáním
 • Techniky snižování napětí, kritika, oceňování
 • Dovednost odmítat a techniky říkání NE.
 • Prvky bioenergetiky – nabíjení se

 

 

Termín:  17. – 19.5.  (začátek v  15:30 – 20:30h, SO 9 – 20h, NE 9 – 17h)

Několik dní před seminářem obdržíte ještě podrobnější informace, které nejsou na webové stránce (co sebou apod.) s mapkou a přesnou adresou. Odesláním přihlášky stvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů (pouze pro účely přihlášky na kurz), viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)
Cena: 3.300 Kč zahrnuje 23h. výuky, učební materiály, desky, velký test na odkrývání negativních scénářů, kávu a čaj
Seminář není koncipován pro děti a mládež do cca 28 let ! 
Přihlásit se můžete vyplněním údajů a odesláním na mail:  vladyka1@volny.cz Jméno a příjmení přihlašované osoby: email: Tel: Přihlašuji se na Procesy za Komunikací 17.–19.5. v Č. Bud. (vyplňte a odešlete prosím mailem na vladyka1@volny.cz)
Přihláška je platná pouze se zálohou 900 Kč.  Č. účtu lektora pro převedení zálohy obdržíte po odeslání níže uvedené přihlášky.

 

Provází: Mgr. PETR VLADYKAhttp://aegea-kurzy.cz, vede jako externista specializované univerzitní semináře na téma Moderní zážitkové a alternativní přístupy ve vzdělávání“ a „Odkrytá Komunikace“. Vedl celostátní Evropské výcviky učitelů ZŠ a SŠ akreditované MŠMT, celostátní výcviky forenzních psychologů. Absolvoval profesní výcviky v nedirektivním přístupu /diplom PCA/, v Gestaltu, Transakční analýze, Superlearningu /Sugestopedii a Arteterapii. Přes 25 let vede krom soukromé praxe, kurzy a zážitkové akce, zaměřené na práci s pravou mozkovou hemisférou – propojení neurologických poznatků s praxí progresívního učení, psychologií, komunikací a rozvoj kreativního myšlení po celé ČR, přednášky na odborných fórech i v zahraničí.

Podrobnosti

Zahájení:
17.5.2024 - 15:30
Ukončení:
19.5.2024 - 17:00
Cena:
3300Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
 http://aegea-kurzy.cz

Pořadatel

Mgr. Petr Vladyka

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913