Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PROGRAMOVÁNÍ BUDOUCNOSTI

26.1.2022 - 18:45 - 20:45

250Kč

I v novém roce se budeme moci vždy poslední středu v měsíci setkat s velice zajímavými přednáškami moudré MÍLY REJLKOVÉ.

Jedním z nových témat vodnářského věku uvolněných pro svobodnou vůli je i umění rezonanční tvorby reality. Čerstvě otevřené možnosti, s nimiž ještě lidé neumějí zacházet, se ovšem poprvé objeví v nepříliš sympatické podobě, protože velké množství lidí má spíš strach z toho, co nechtějí, než aby přemýšleli o věcech pro ně pozitivních. V této přednášce si tedy prakticky ukážeme, jak si místo toho říci o to, co chceme, a také si povíme o nezbytných podmínkách potřebných pro to, aby to opravdu fungovalo.

 

 

Rezervace prosím, předem na tel. 605 148 913 nebo centrumsetkavani.cb@seznam.cz

 

26. odpol. a 27.1. po celý den máte možnost se přihlásit na INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE – po předešlé domluvě na tel. 605 148 913… (2 hod. / 1200 Kč)

 

Provází:

Ing. MILUŠE REJLKOVÁ, www.milarejlkova.cz psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem

Hlavní tématikou mé práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci je řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků.

Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.

Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

Podrobnosti

Datum:
26.1.2022
Čas:
18:45 - 20:45
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.milarejlkova.cz, www.svetzazrcadlem.cz

Pořadatel

Ing. Miluše Rejlková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913