Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

RELAXAČNĚ-MEDITAČNÍ KONCERT s TIBETSKÝMI MÍSAMI

7.2.2017 - 18:30 - 19:30

100Kč


Všem, kteří mají rádi zvuk tibetských mís, nabízím možnost poslechnout si uklidňující zvuk těchto nástrojů na vlastní uši formou relaxačně meditačních koncertů. Během nich se tělo i mysl dostávají do stavu hluboké relaxace, což napomáhá k
celkové regeneraci organismu.

Tyto koncerty jsou určeny všem, pro každou věkovou kategorii a můžete při nich ležet, sedět, meditovat či jen tak poslouchat a nechávat se unášet harmonickými tóny.

Tibetská mísa je kovová nádoba ručně tepaná nebo strojově vysoustružena. Zvuk se vytváří kroužením nebo jemným klepnutím na její hranu speciální paličkou. Tradiční tepané mísy se vyrábějí ze sedmi kovů – zlato, stříbro, rtuť, měď, železo, cín, olovo. Každý kov představuje astrologické působení jedné planety. Zlato symbolizuje Slunce, stříbro Měsíc, rtuť Merkur, měď Venuši, železo Mars, cín Jupiter a olovo Saturn. Díky všem kovům vytváří mísy dokonalou symfonii alikvotních zvuků.

 

provází: Jiří Tůma 

www.maser-jirka.cz, http://www.maser-jirka.cz/, tel. 607 220 239

                                                    j-tuma-tibetske-misy

Kdo jsem? Jsem masér, terapeut a muzikant.

Masážím a doteku se věnuji od roku 2009, tedy od svých 21 let, kdy mne začalo fascinovat lidské tělo a jeho přirozená krása. Čím více jsem se v tomto oboru vzdělával (kurzy, semináře, knihy), tím víc jsem začal vnímat nejen tělo samotné, ale také energii prostupující kolem nás. Tehdy jsem objevil Reiki, které mne učarovalo svou účinností a jednoduchostí.

Dnes se snažím propojovat vše, co jsem si za svou praxi osvojil v rovině fyzické i duchovní.

Hudbě se věnuji od pubertálního věku, kdy jsem jako mladý rebel začal hrát na kytaru a posléze i na basovou kytaru. Protloukal jsem se mnoha hudebními styly a kapelami, až jsem narazil také na relaxační hudbu. Díky tomuto druhu hudby jsem začal v letošním roce pracovat i s tibetskými mísami, které se staly nedílnou součástí mého života.

Přijďte a zaposlouchejte se – těším se na setkání.   Jirka

S sebou si vezměte deky, jógamatky, polštáře nebo cokoliv, aby jste se cítili pohodlně.

Podrobnosti

Datum:
7.2.2017
Čas:
18:30 - 19:30
Cena:
100Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913