Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

RODIČE a DĚTI

6.11.2022 - 9:00 - 15:00

1600Kč

Podoba vztahů mezi lidmi, obzvláště mezi nejbližšími v rodině, je téměř v celém rozsahu určována psychickými vzorci, které si děti přebírají od rodičů. Díky těmto vzorcům cítíme v určitých situacích pocity pozitivní, a v jiných opět pocity negativní.

A díky těmto vzorcům mají též situace v našem životě sklon se vyvíjet určitým přesným způsobem.

Tyto vzorce se do dětské psychiky zapisují přímou rezonancí se vzorci rodičů, nacházejí se tedy mimo vědomou oblast ovládanou vůlí. V dospělosti proto dále fungují automaticky, a to jako pocitové impulsy, které svého vlastníka nutí, aby se v určité situaci zachoval podle takto naprogramovaného vzorce. Volní kontrola je v těchto případech velmi omezená a často spočívá pouze v pokusu alespoň částečně omezit škody, které naprogramované destruktivní jednání ve vztazích k sobě i ke druhým lidem působí.

V tomto semináři si prakticky ukážeme, jakým způsobem se tyto vzorce tvoří, jak lze získat přístup do nevědomé úrovně psychiky, ve které jsou zapsané, a konečně i jak je přepsat do konstruktivnější podoby.

 

 

Přednáší: Ing. MILUŠE REJLKOVÁ, www.milarejlkova.cz psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem.

Hlavní tématikou mé práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci je řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků.

Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.

Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

Podrobnosti

Datum:
6.11.2022
Čas:
9:00 - 15:00
Cena:
1600Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.milarejlkova.cz, www.svetzazrcadlem.cz

Pořadatel

Ing. Miluše Rejlková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913