Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

RODINNÉ KONSTELACE s Monikou Hasalovou

11.3.2017 - 9:00 - 20:30

1100Kč
Konstelace jsou technikou, která nejen léčí, upravuje vztahy a uvolňuje napětí v rodinách. Konstelace nám pomáhají uvidět, jak vztahy fungují.
Proč se opakují určité situace, nemoci a nebo osudy?
Proč se někomu nedaří mít dobré vztahy?
Proč se opakují některá úmrtí po mužské či ženské linii?

Je mnoho otázek, na které lze nahlédnout skrze tuto techniku…

Proces rodinných konstelací představuje a ukazuje vlivy v našich rodinných systémech a vytváří prostor pro znovunalezení osobní síly a přijetí svého života v žití naplno. Kořeny jsou zde rodina původu. 

Pokud máme kořeny narušeny, vždy to bude mít vliv a přesah do našeho současného chování, vnímání, odrazí se to ve vztazích, bude nám chybět energie do života a třeba i v práci. Nebudeme moci rozvinout svůj potenciál. Nebudeme se moci dostat ke zdroji vlastní síly.

Práce v této úrovni nám umožňuje uvolnit traumata a nepochopení událostí nás samotných nebo našich předků. Práce s nimi může být občas značně překvapivá, naše „hlava“ nemusí vždy dostat odpověď, nicméně mají obrovský přesah. Mnoho problémů pak jakoby zázrakem pomine, tlaky se uvolní apod.

Pohyby duše představují další oblast, ve které jsou vyjádřeny nejhlubší impulsy naší duše. Ukazují vedení a spojení se zdrojem, jenž na úrovni naší mysli nejsou nehmatatelné. Přitom v konstelaci zcela zjevně pozorovatelné. 

Pochopíme jak jsme vzájemně provázáni a hluboce spojeni, uvidíme naši vzájemnou podporu i omezení a uvidíme, jakými mechanismy si tvoříme život. Mnohé z problémů mohou odeznít. Radost, splynutí a láska se opět stávají součástí našeho života. Duše odkrývá svou hloubku.

Konstelaci si můžete postavit i na téma související se zdravím, s prací, traumaty či firmou a penězi.

Čas: 9:00 – 19:30, popř. 20:30 hod.

Lektor: Mgr. Monika Hasalová

je známá pro svou autentičnost, zkušenost a hlubokou moudrost, kterou s láskou přináší. Pracuje se slovem, s tělem, srdcem, myslí a emocemi. Její dovedností a předností je schopnost vidění souvislostí a propojení jednotlivých událostí ve srozumitelný celek. Pracuje celostně a jejím cílem je, abyste viděli princip a uměli si pomoci sami.

 

Na vaší cestě vás doprovodí tak dlouho, jak bude třeba…

Více na: www.vedomyzivot.cz

 

Podrobnosti

Datum:
11.3.2017
Čas:
9:00 - 20:30
Cena:
1100Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel