Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ROVNOVÁHA 2 NA VLNĚ

20.2.2019 - 16:30 - 18:00

2400Kč

Tento kurz je určen především absolventům  kurzu ROVNOVÁHA 1, avšak mohou se přihlásit i Ti z Vás, kteří už mají zkušenost s energiemi či obdobnými technikami.

Co Vás čeká?

Terapeutické techniky a praktická cvičení na bázi práce s energií, kvantovou vlnou, které si postupně osvojíme a naučíme je zvládat ve svém životě. Každý z nás má volbu a moc ovlivňovat svou realitu.

8 setkání 1x za 14 dní – začínáme právě 20. února!

Bližší informace na letáčku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mgr. ANETA BICANOVÁ, tel. 606 250 608

Od dospívání jsem kromě běžného vzdělávání hledala různé další směry, které by mi nabídly jiný rozvoj a poznání. Zásadní v mém životě bylo několik kurzů a setkání, které mě posouvaly na mé cestě a jsem za ně velice vděčná – Automatická kresba, Kineziologie on Brain, Mimosmyslové vnímání, Technika kvantového doteku Matrix, Channeling, Sebeuvědomění s Eeneagramem, učení Drünvala Melchizedeka, Access Bars a v neposlední řadě život sám…

V současné době provozuji poradenství, kde se věnuji metodě Odblokování, která je schopna odblokovat příčinu potíží, porozumět vzorci a vědomě ho přenastavit. Při odblokování automaticky vstupuji do kvantového pole. Dále se zaměřuji na Kvantové působení, Access Bars – Brány do vědomí, Duhovou cestu, kurzy pro děti a dospělé a také channeling. Právě přes channeling mi bylo sděleno mé duchovní jméno Harmoniel, které v sobě nese šíření harmonie a rovnováhy. Proto jsem již dříve zcela spontánně nazvala své první kurzy pro děti názvem Rovnováha. Synchronicity Vesmíru jsou prostě nádherné.

Díky těmto technikám jsem změnila svůj život a celkový pohled na svět. Tyto metody mě nejenom naplňují a baví, ale zároveň neustále překvapují svými nekonečnými možnostmi.

Cesta, na kterou jsem se vydala, je dlouhá, ale vede k vnitřnímu a univerzálnímu pochopení. Věřím, že se na této cestě potkáme a těším se na případné setkání s Vámi.

Aneta Harmoniel Bicanová, průvodkyně vnitřními světy

Podrobnosti

Datum:
20.2.2019
Čas:
16:30 - 18:00
Cena:
2400Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.harmoniel.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913