Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ROZLIŠOVÁNÍ a DUŠEVNÍ HYGIENA

27.10.2020 - 18:45 - 20:45

250Kč

Přednáška je přeložena – přijďte si ji poslechnout dle nových možností 24. listopadu…

 

Abychom byli schopní být sami sebou, potřebujeme k tomu umět rozlišovat: svoje pocity od pocitů druhých lidí, svoje myšlenky od těch převzatých, svoje energie od energií okolí…a tak dále a tak podobně. Protože bez schopnosti rozlišovat neumíme stanovit, kde končíme my a začíná někdo jiný nebo něco jiného, nedokážeme vnímat hranice, tedy ani cítit skutečně sami sebe. A bez reálného sebe prožitku není ani jistota kdo jsme….tedy sebejistota.

Cítíte-li se osloveni tímto tématem a chcete-li ho pochopit do větší hloubky, chcete-li se lépe prakticky naučit rozvinout svoji psychicko-energetickou rozlišovací schopnost, přijďte na přednášku.

 

 

 

REZERVACE na přednášku nebo individuální prožitkové terapie (vysvětleno dole) předem na: tel. 605 148 913 nebo centrumsetkavani.cb@seznam.cz

 

Ing. MILUŠE REJLKOVÁ, www.milarejlkova.cz , psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem

Mojí hlavní tématikou je práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci, řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti, a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků. Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.
Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

 

INDIVIDUÁLNÍ PROŽITKOVÉ TERAPIE (2 hod./1200Kč), je možné při větším zájmu domluvit i na říjen…Rezervace prosím, předem na tel. 605 148 913 
„Nezvládáte svoje vztahy, práci, finance, či sami sebe v určitých situacích? Nejste spokojení s některými svými vlastnostmi a chcete se naučit je „přepsat“ do přijatelnější podoby tak, aby to doopravdy fungovalo? Máte tušení, že spousta věcí ve vás či okolo vás by mohla být jinak, že tak jak je to nastavené je to prostě „špatně“, ale nevíte co s tím?

V individuálních terapiích přímo učím konkrétní techniky, jak můžete lépe pochopit sami sebe a svoje pocity, a jak se s nimi můžete naučit zacházet. Můžete se naučit, jak vědomě vnímat nastavení svých myšlenkovo-pocitových vzorců, a také jak je posléze vlastnoručně přepsat do optimálního stavu, abyste se zbavili závislostí a nevhodných pocitových vazeb.

A protože s okolním světem komunikujete přímou rezonancí právě přes svoje pocitové vzorce, na něž vaše okolí reaguje, pak právě skrze svoje vnitřní nastavení vytváříte konkrétní podobu svého života. Přepsáním svých myšlenkovo-pocitových vzorců tedy posléze můžete vědomě, cíleně a záměrně postupně měnit velmi konkrétně všechny okolnosti svého života – své vztahy rodinné i pracovní, ale také své psychické i fyzické zdraví i finanční toky.

Podrobnosti

Datum:
27.10.2020
Čas:
18:45 - 20:45
Cena:
250Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.milarejlkova.cz

Pořadatel

Ing. Miluše Rejlková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913