Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ROZVEDENÉ DĚTI a SEŠÍVANÁ RODINA

30.1.2019 - 18:30 - 21:00

300Kč

V dnešní době plné spěchu se tradiční rodina často rozpadá. Cesta životem je plná překážek a nikdo nevíme, co nás na ní čeká.

Když už se stane to, že rodiče řeší rozpad domova a slepují si nové domovy, je velice důležité věnovat zvláštní péči dětem. Protože právě ony často trpí nejvíce.

 

Na přednášce budu s vámi sdílet své osobní zkušenosti (v roli dítěte i dospělého), projdeme si emoční vývoj rozvedených dětí, rozdílné přístupy dětí k rozvodu a různé cesty jak dětskou duši ochránit před traumaty.

 

Šťastná sdílená rodina je plná nejrůznějších osobností, které se navzájem respektují a milují. A to je nejdůležitější poselství, které můžeme našim dětem předat.

REZERVACE předem na email: martina.olecka@centrum.cz, tel. 775 344 148 

 

 

 

 

 

 

 

 

REZERVACE NUTNÁ na mail nebo tel. lektorky..!

 

 

Provází: Bc. MARTINA OLECKÁ, email: martina.olecka@centrum.cz tel. 775 344 148 , která se francouzsky učila jak na školách, tak i v Bretani, kde žila a zažívala si tento jazyk umělců a básníků doslova na každém kroku.

 

„Jmenuji se Martina Olecká. Jsem maminkou pětiletého syna a sdílím domácnost s puberťákem v naší sešívané rodině. Rozpad rodiny jsem prožila jako dítě i jako rodič. Při pravidelných setkáních tak nabízím porozumění a sdílení ve chvíli, kdy se cesty partnerů rozdělí. Je důležité dbát o děti tak, aby dopady velkých změn byly co nejmenší.

Věřím, že je potřeba velké odvahy odejít. Možná větší odvaha je ale zůstat a napravit to, co se ve vztahu porouchalo.

Šťastná sdílená rodina je plná různých osobností, které se navzájem respektují. A to je to nejlepší, co můžeme dnešním dětem předat.

Těším se na setkání s Vámi. S láskou, Martina“

Podrobnosti

Datum:
30.1.2019
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
300Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.hvezdnedeti.webnode.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913