Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SEBEVĚDOMÍ A CESTA DO SVÉHO STŘEDU

11.11.2017 - 10:00 - 16:00

1700Kč

V dnešní náročné době, plné výzev, dočišťování a potýkání se s praktickými situacemi v 3D, je složité dobře se orientovat a najít svůj smysl, proč jsme tady a kdo vlastně jsme.

Tento rok douzavírání karmy si s sebou nese velikou zátěž. Transformace vědomí se odráží na psychické, fyzické i emoční stránce a není jednoduché rozpoznat, zda jsme vedeni svojí duší, srdcem či egem. Někdy stačí jen vykročit cestou do svého středu a najít tam odpovědi na všechny otázky. Kudy se tam jde?

O tom je tento seminář. Je to snadnější cesta než se zdá. Povedu vás přímo k vaší Podstatě. Naučím vás několik jednoduchých praktických cvičení, jak rozpoznat vnitřní vedení od starých vzorců chování, co v sobě podpořit a co naopak propustit a jak.

Nová doba vyžaduje nové vnímání a přístup. Vše v sobě již máme zakódováno, jen je třeba zvládnout strach udělat v životě změny a najít svůj potenciál, se kterým jsme do této inkarnace přišli.

Všude teď slyšíte „Buďte ve svém středu.“ Většina lidí se ptá: „Jak se tam dostanu a když už tam jsem, jak se v něm udržet?“ Pokud jsou toto i vaše otázky, pak je seminář připravený právě pro vás.

S sebou:  psací potřeby, zrcátko, jednu fotografii z dětství ( od narození do 1 roku, pokud nemáte nebo s tím máte problém, pak nějakou fotku tak starého dítěte) , pohodlné oblečení, malý polštářek nebo plyšák, který bude symbolizovat vaše Ego. 

Provází: ŠÁRKA LOTA, která o sobě napsala:Šárka Lota

„Od dětství jsem komunikovala (tehdy ne moc dobrovolně) s bytostmi jiných dimenzí a popravdě, hodně mě to děsilo. O čakře 3. oka, jsem v té době neměla ani tušení a tak přijímala nevědomky proudy informací, kterým jsem nerozuměla. Dnes je plně využívám ve své praxi s klienty. Po klinické smrti se mi otevřely další dary a schopnosti, které s láskou předávám. Vnímání aury bylo velkým darem, který mi ze začátku připadal jako velký problém. Představte si, že se probudíte po narkóze a tříhodinovém oživování a místo sester a doktorů, vidíte barevné fleky! Byl to šok. Zhruba po dvou měsících jsem našla způsob jak „vidět“, když chci a jak vnímání aury vypínat. Byla to neuvěřitelná úleva. Dnes díky tomu dokážu „normálně“ žít a když je třeba, vidět do vědomí, podvědomí i nevědomí klientů. Mohu sledovat jejich dráhy osudu, plán duše a celý jejich karmický vývoj. Pak je snadné podle momentálního problému, najít v mapě minulých inkarnací příčinu a v meditaci společně vše vyčistit a uzavřít.

Zhruba 10 let mě provází snovou hladinou duchovní šaman, který mi předal nespočet technik, jak pro učení, tak léčení či vstupování do různých hladin mozkové frekvence i dimenzí. Díky němu jsem dnes schopná přijímat to, co by mi ještě před časem připadalo jako sci-fi nebo přinejmenším bláznivé. Zpětná vazba však brzy ukázala dokonalost těchto technik a informací. Stále se učím a ráda s učením pomohu i vám.

Základ, který je třeba pochopit, je tak snadný! Nesnažte se „nacpat“ svojí nádhernou duši do maličkého fyzického těla, ale dovolte tělu, aby dorostlo velikosti vaší duše! 

Podrobnosti

Datum:
11.11.2017
Čas:
10:00 - 16:00
Cena:
1700Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913