Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SETKÁNÍ u KARET za ZVUKU TIBETSKÝCH MÍS s Andreou Stupkovou a Jiřím Tůmou

17.12.2018 - 18:00 - 20:00

250Kč

Omlouváme se – zrušeno lektory – osobní důvody… Setkáme se v příštím roce…

Nevšední zážitek ve všední den.

Povídání nad kartami představujícími tarotový svět.

Doplněné zvuky, které rozvibrují tělo i duši.

Přijďte si s námi posedět a dozvědět se víc o symbolech ukrývajících se v Tarotu. Čeká Vás ukázkový výklad čtený jako příběh, který se nám odvíjí před očima a několik způsobů, jak karty vykládat. Pokud máte své karty, tak zajisté si je můžete vzít s sebou.

Ve druhé části vás čeká meditace za zvuku tibetských mís, které vám vyladí tělo i mysl a pomohou vám snadněji dosáhnout změněného stavu vědomí.

 

REZERVACE předem: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

 

 

 

 

ANDREA STUPKOVÁ, https://harmoniaspiralis.wixsite.com/andreastupkova

Život mě zavál z husitského Tábora, kde jsem se v roce 1981 narodila až na hranice jižních Čech. Po škole jsem pracovala převážně v kanceláři, administrativa, obchodní i nákupní oddělení. Každá profese mi dala zkušenosti nejen praktické, ale i lidské.

Už v dospívání jsem si začala uvědomovat, že síla doteku i energie, které nás obklopují, nejsou jen pohádkou pro děti. Cesta k sobě se mi otevřela v kurzech karetních, kyvadla, intuitivního písma i energie Shamballa.

Osobní zkušenosti mě učily a posouvaly dál. Neřeknu vám, co máte udělat. Ukážu vám cestu, pomůžu vám hledat v sobě odpovědi na otázky, které vás trápí.

Všechna setkání nás obohacují a nejsou náhodná a tak jsem se dostala k možnosti začít masírovat. Na fyzické úrovni pomůžu vašemu tělu, aby si odpočinulo a nabralo sílu. Povolím zatuhlé svaly, nastartuji regeneraci organismu po zátěži. Pomocí lávových kamenů nebo tělových svící prohřeji energetická místa v těle.

 

JIŘÍ TŮMA, http://hudbazivota.cz/

Narodil jsem se v roce 1988 ve znamení Vah. Hudbě se aktivně věnuji od cca 15-ti let, kdy jsem se učil hrát na baskytaru a akustickou kytaru. Prošel jsem několika kapelami, několika styly a dál jsem se ve hře (zejména na baskytaru) zdokonaloval.

Od roku 2009 jsem začal procházet vnitřní transformací a stále víc jsem toužil po práci s lidmi. Začal jsem se tedy vzdělávat v masérském oboru, díky kterému jsem volně pokračoval k dalším alternativním metodám jako je Reiki či reflexologie.

Ačkoliv jsem alternativní metody měl jako veliký koníček, hudba vždy vše převyšovala. Hledal jsem proto způsob, jak propojit hudbu s mou prací s lidmi. V lednu 2016 se mi poprvé dostala do ruky má první tibetská mísa.

Hned na začátku práce s těmito nástroji jsem zjistil, že nejsou pouze obyčejným hudebním nástrojem, ale mají také své specifické harmonizační vlastnosti. Jsou nástrojem k získání harmonie a klidu. A jak už to tak bývá, i tentokrát mi Vesmír seslal pomoc v podobě mistra zvuku Františka Horvátha, který mne v roce 2017 naučil Masáž zvukem pomocí tibetské mísy. To byl pro mne absolutní vrchol mého snažení…

Relaxační masáže byly vždy mým velikým koníčkem a dokonce i zaměstnáním. 2 roky jsem pracoval ve wellness hotelu, kde mi rukama prošlo zhruba 1200 klientů.

Dnes se už převážně věnuji hlavně koncertování a předávání jemných tónů širšímu publiku. Občas někomu namasíruji chodidla, občas uvolním ztuhlý krk anebo něco hezkého pro druhé vytvořím.

Podrobnosti

Datum:
17.12.2018
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
250Kč
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.hudbazivota.cz

Pořadatel

Jiří Tůma

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913