Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SÍLA KAMENŮ – ŠAMANSKÉ LÉČENÍ

25.1.2018 - 18:30 - 20:30

650Kč

Síla léčivých kamenů je známa již od pradávna. Konec  konců,  co vzejde z Matky Země má vždy ohromnou sílu….sílu, která říká ANO životu na Zemi. Pomáhá uzdravit, co vás tíží. Co vám brání přijmout a užívat si života v jeho plné hojnosti a spokojenosti.

Toto léčení  vás zavede do hlubin vašeho nitra. Rozsvítí temnotu a vytáhne zastrčené „kostlivce“ a bolístky nebo vám pomůže přerovnat myšlenky, vysvobodit  se ze zajetých vzorců či nesprávných přesvědčení a omezujících postojů…

Krystaly křišťálu pracují čistě, efektivně, ale zároveň velice laskavě.  S touto vnitřní silou vás budou léčit na všech úrovních vašich těl.  Harmonizovat se tak bude mysl, emoce i fyzické tělo.

Krystaly, se kterými pracuji, pocházejí  z krajiny jižních Čech.  Matka Země je vydala po krásné úplňkové ceremonii u ohně a při jejich hledání nás doprovázel  živel vody padající z nebe.  Okolní hory se mnou promlouvaly a navedly mě na správné místo.

Další křišťál pochází z Brazílie. Prošel několika ceremoniemi a svým tvarem, velikostí a vnitřní sílou je pro mne král krystalů.

Nápomocni nám budou i další kameny.

Není co více dodávat…..je mi potěšením být  vaší šamanskou průvodkyní  tímto krásným léčením.

JANE H. – šamanka a léčitelka

 

REZERVACE PŘEDEM: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

 

 

Podrobnosti

Datum:
25.1.2018
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
650Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Neplachova 2297/1
České Budějovice, 370 04
+ Google Mapa
View Místo konání Website