Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SÍLA MANTRY – skupinový workshop

13.12.2022 - 16:00 - 18:00

Proč mantry?

Odkud se berou a co nám přinášejí?

Jak s nimi zacházet?

Vibrace velkých posvátných manter jsou již dávno předmětem vědeckých studií, my se však do nich ponoříme srdcem a celým tělem procítíme jejich blahodárný účinek.

Pomocí manter budeme společně objevovat vlastní hlasový potenciál, náš přirozený zpěv, který když se otevře, dokáže nás spojit s tou největší hloubkou v nás, s naší duší. Tam sídlí láska a ta vibruje na frekvencích posvátných manter.

Tento workshop je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro již praktikující zpěváky a mantrovníky. Mohou se ho zúčastnit dospělí i starší děti.

Malé děti, které potřebují neustálý pohyb, nechejte prosím, doma.

Jen tak si workshop naplno vychutnáte.

REZERVACE a PLATBA PŘEDEM (registrace do 11.12. na mail: ujjvaladenisa@gmail.com, případně tel. +421907381596 anebo centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913 – obratem Vám pošleme č.ú. lektorky.

UJJVALA DENISA BELEJOVÁ, FB:@ujjvala.kirtan, ujjvaladenisa@gmail.com, +421 907 381 596

Ujjvala odmalička zpívala mnoho různých žánrů: od klasiky přes folklór, blues rock, jazz… Posledních devět let se věnuje výhradně zpívání manter a duchovních písní, kterými vyjadřuje svůj osobní vztah k Bohu. Jak sama říká, právě mantry a kírtan jí pomohly naplno otevřít hlas na mnoha úrovních, o kterých ani netušila. Staly se jejím hlavním komunikačním prostředkem na úrovni duší. Toto poznání však používala hlavně při velmi intimních událostech. Zpívala mantry při narození nových bytostí i při jejich odchodu – jako průvodkyně porodem i smrtí. Nedávno začala své umění předávat dál ve formě kurzů a individuálního hlasového koučinku. Pomáhá lidem najít svůj vlastní hlas a otevřít si naplno svůj vlastní jedinečný potenciál. Nebát se zpívat tak, jako by to bylo naposled.

Podrobnosti

Datum:
13.12.2022
Čas:
16:00 - 18:00
Rubrika Akce: