Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SÍLA ODPUŠTĚNÍ

4.3.2018 - 10:00 - 17:00

1300Kč

„Vlna páteční úplňkové energie nám pomůže najít v sobě moudrost a sílu k odpuštění. Pomůže nám propustit, co nás tíží.. v hlavě, v srdci a propojit vše v jednu linii“ ..to je vzkaz od šamanky a malířky Jane, která vás bude tímto dnem provázet.

 

Co je to za mocnou energii, která rozhýbe tvořivou sílu uvnitř vás? Co je to energii, která se ve vás rozlije a naplní vás vnitřní spokojeností, láskou a radostí a vám je dobře. Cítíte úlevu, spadne z vás balvan a najednou jenom jste. Srdce se plní láskou a nemusíte být zamilovaní.  Vaše srdce lásku rozdává a nemusíte být zamilovaní…

Den, kdy dostane prostor vaše duše, srdce. Začne hovořit a díky odpuštění se začnou uvolňovat staré křivdy, ty ve vás, ale i ty, za které si nesete vinu vůči druhým.

4.3.Síla odpuštění

 

 

Je třeba si uvědomit, že neodpuštění zraňuje a omezuje hlavně vás samotné.  Všechny pocity křivd, bolesti, smutku a jiných emocí, které vyvstaly z určitých situací, kterými jste si v životě prošli. Ty jsou ve vás uloženy a vaše ego si je pěkně vyživuje. Je mu to přirozené, je to jeho forma obrany, přežití, jednání a postoje…

Srdce ale hovoří jinak. To chce prožívat lásku, radost a cítit se dobře. Je mu zcela přirozené milovat sebe i druhé. A tak vzniká protimluv, konflikt, který se nějakým způsobem projevuje ve vašem životě.  Cítíte se nepochopení, uzavíráte se a vše funguje úplně jinak než byste si přáli. Máte pocit, že dáváte, ale nedáváte. Chcete přijímat, ale nepřijímáte. Vaše mysl je neustále zahlcena myšlenkami, coby, kdyby… Výčitky. Sobě, druhým. Nedostatek energie, nemoci na fyzickém těle. Neustálá nepohoda a staženost.

Síla odpuštění má schopnost přeměnit vaše vnitřní energie srdce a otevřít se přirozenému životu. 

Odpustit druhým, požádat o odpuštění druhé a hlavně odpustit sobě na vědomé i podvědomé rovině. To je záměr šamanské práce tohoto víkendu.

 

REZERVACE: 

centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913, Jane tel. 777 887 168

 

Provází: JANE H  terapeutka, léčitelka, šamanka

4.3. Síla odpuštěníLéčím na úrovni srdce, ne na úrovni hlavy. Většinou je totiž velký rozdíl mezi tím, co si myslíme, a tím co skutečně naše srdce = duše potřebuje.

Často přemýšlím, jak pojmenovat svoji práci …terapeut, léčitel, šaman? Každý tato pojmenování vnímá jinak, s různými představami a předsudky.

Já sama bych se nazvala průvodcem.

Vidím, cítím, vnímám energie, barvy, bytosti z různých světů. Ať je to rostlinná či živočišná říše, živly nebo světelné úrovně. Jak se tyto světy prolínají a jsou nám nápomocné, tak se prolínají i způsoby mého léčení. Někdy je to spíše „klasická západní“ terapie, jindy zase šamanské – léčitelské praktiky. Nechávám se vést, předávám léčivé energie, vzkazy nebo nastavuji potřebné zrcadlo – přesně tak, jak je člověku v danou chvíli potřebné, jak je připravený a změnám otevřený.

Učím se od různých šamanů, léčitelů či jiných terapeutů. Učím se a vycházím také ze své osobní zkušenosti a svých prožitků, protože není silnější zkušenosti než té osobní. V životě jsem zažila těžké chvíle plné bolesti, které jsem prožívala po úmrtí matky, zoufalství při ztrátě dítěte, útok na mé ego při finančním bankrotu i zlomené srdce při rozchodu. Byly to chvíle plné beznaděje a ztráty víry v sebe. Stála jsem na rozcestí – rezignace nebo život. Rozhodla jsem se, že svůj život „nezahodím“ a zúročím své léčivé schopnosti, které se hlásily už dávno předtím. A jak jinak, než nejdříve sama na sobě. Samozřejmě nic netrvá věčně, a jak praví jedno zenové přísloví: „Za mraky je vždy čisté nebe.“ …tak se postupně začaly střídat hodiny plné pláče za hodiny plné pohody a harmonie.

Roky to byly těžké, ale naučily mě soucitu a chápání druhých. Pomohly mi také ještě více uspořádat si své hodnoty a takto posílená jsem byla připravena vykročit vstříc mému novému životu. Životu s úsměvem nejenom na rtech, ale i v srdci.

Od té doby vím, že vesmír je nám nápomocen, jenom mu musíme trošičku vyjít vstříc a to hlavně tím, že na sobě začneme pracovat. Neznamená to se „zbláznit“ a začít „ulítávat“ mimo realitu… znamená to přijímat nové věci, měnit úhly pohledu, zbavovat se nezdravých vzorců a více otevírat svá srdce… a při tom všem zůstat pevně nohama na zemi spojeni s Matkou Zemí.

Součástí mého léčení – mé šamanské, léčitelské cesty, bylo naučit se nechat si pomoci od druhých a přiznat si svoji slabost. Díky tomu mohu nyní nabídnou svoji pomoc i já, možná právě Vám…

www.vsichnikreslime.cz, www.janehpictures.com

Podrobnosti

Datum:
4.3.2018
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
1300Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz