Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SLUNOVRATOVÉ SETKÁNÍ ZA ZVUKU TIBETSKÝCH MÍS s MÍLOU a JIRKOU

21.12.2018 - 18:30 - 20:30

250Kč

Milí,

srdečně Vás zveme k příjemnému společnému předvánočnímu spočinutí, sdílení a slunovratové zvukové lázni s tibetskými mísami a dalšími jedinečnými muzikoterapeutickými nástroji.

 

 

Vytvoříme společný prožitek, dotkneme se aspektů celého proběhlého roku, dáme pozornost adventnímu času a oslavíme společně magistérium Slunce.

 

 

 

 

 

 

 

Moc se na Vás těšíme…

MILOSLAVA JIROUCHOVÁ a JIŘÍ TŮMA

 

Lektoři:

 MILOSLAVA JIROUCHOVÁ , www.miloslavaj.webnode.cz

Má bohaté zkušenosti s vedením meditací, katarzních a zenových technik.  Provádí muzikoterapií s tibetskými mísami, zvonkohrami a jinými nástroji. Jako Deví  předává  hojivý dotek v jedinečných terapiích a masážích pro ženy Mohendžodáro.

„Podívej se mi do očí, poví Ti to více než tisíce slov.“

„Již od mala mám ráda přírodu, zvířata. Les je mým chrámem, tam se chodím smát i plakat. Ráda zkouším, pozoruji, objevuji a nořím se do ještě větších hloubek již poznaného včetně sebe samé. Je mi dobře s lidmi, kteří se dovedou na svět dívat s otevřeným srdcem a dětským nadšením i přes nelehké chvíle, kterými si každý z nás někdy prochází. Mou velkou vášní a radostí je malování, Mohendžodáro – ucelený tantrický systém pro ženy a určitě řada naplňující momentů a životních setkání či zvratů. Mám ráda exotické vůně, kameny, místa kde dýchá genius loci.“

Jiří TůmaJIŘÍ TŮMA, www.hudbazivota.cz 

Narodil jsem se v roce 1988 ve znamení Vah. Hudbě se aktivně věnuji od cca 15-ti let, kdy jsem se učil hrát na baskytaru a akustickou kytaru. Prošel jsem několika kapelami, několika styly a dál jsem se ve hře zejména na baskytaru zdokonaloval.

Od roku 2009 jsem začal procházet vnitřní transformací a stále víc jsem toužil po práci s lidmi. Začal jsem se tedy vzdělávat v masérském oboru, díky kterému jsem volně pokračoval k dalším alternativním metodám jako je Reiki či reflexologie.

Ačkoliv jsem alternativní metody měl jako veliký koníček, hudba vždy vše převyšovala. Hledal jsem proto způsob, jak propojit hudbu s mou prací s lidmi. Proto se mi v lednu 2016 dostala do ruky má první tibetská mísa. Hned na začátku práce s těmito nástroji jsem však zjistil, že nejsou pouze obyčejným hudebním nástrojem, ale mají také své specifické léčebné vlastnosti. Jsou nástrojem k získání harmonie a klidu. A jak už to tak bývá, i tentokrát mi Vesmír seslal pomoc v podobě mistra zvuku Františka Horvátha, který mne v roce 2017 naučil Masáž zvukem pomocí tibetské mísy. To byl pro mne absolutní vrchol mého snažení…

Takže, abychom si to shrnuli. Působím tedy jako muzikant a zvukový masér. Tvořím hudbu, studuji techniky hry na tibetské mísy, hraji v kapelách a masíruji klienty zvukovými vibracemi. Všechny činnosti jsou hlavně mým koníčkem a vášní.

Relaxační masáže byly vždy mým velikým koníčkem a dokonce i zaměstnáním. 2 roky jsem pracoval ve wellness hotelu, kde mi rukama prošlo zhruba 1200 klientů.

Ve svém volném čase se také věnuji hlavně rodině, osobnímu a duševnímu rozvoji, masážním technikám, energiím, esoterice, andělům, psaní, focení a v neposlední řadě tvorbě videí. Celkově mně zajímá lidské zdraví a harmonie.

Podrobnosti

Datum:
21.12.2018
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
250Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.hudbazivota.cz

Pořadatel

Jiří Tůma

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913